Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Anadolu müziğini caz ve blues ezgileri ile buluşturan, kendine has tarzını ve sesini çok sevdiğiniz sanatçı Can Gox konserleri ile karşınızdayız! Sevdiğiniz sanatçının konser takvimini didik didik ettik ve eğlence dolu konserlerini cebinizi düşünen fiyatlarla sizler için hazırladık. Can Gox ile "Anadolu Blues" tarzının eşsiz akşamlarında, dostlarla beraber muhteşem anlar sizin olacak!

Can Gox kimdir?
Gerçek ismi Can Göksun olan ünlü müzisyen 16 yaşından itibaren İstanbul'da geçe kulüplerinde sahne almaya başlamıştır. Üniversite eğitimini burs kazanarak Caz müzik alanında kendini geliştirmiştir. Anadolu Blues, Rock ve Caz müzik alanlarında eserlerini milyonlara sunan sanatçının, ayrıca sesi de rahmetli Cem Karacaya benzetilmektedir. 

“Kaybedenler Kulübü” filminin müziklerini yapan Can Gox açısından, bu çalışma bir dönüm noktası olmuştur. 2011 yılında izleyici ile buluşan filmin soundtrack albümünde, “Wrong Side Of The Road”, “Son Kare (Gülce Duru ile vokal)”, “Wake”, “Angels Gone”, “Melancholy Man”, “My Woman (Gülce Duru ile vokal)” parçalarını seslendirdi ve milyonların hayranlığını kazandı. Müzik kariyerindeki ilk solo albümü ise, 2013 yılında sevenleriyle paylaştığı  “Yalnızım Ben” çalışması olmuştur. 2016 yılında ise ikinci solo albümü olan "Unutma Beni" ve 2017 yılında yine solo albümü olan "İçimde Ölen Biri" parçalarını seslendirmiştir. Geleneksel ezgileri kendi müziği ile 7'den 70'e herkese hitap eden bir güzellikte sunan ünlü sanatçının uygun fiyatlı konser biletiniz ile artık kaçırmayacaksınız.

Müzik çalışmalarına devam eden Can Gox, şehrin her bir tarafına yayınlan kaliteli mekanlarda verdiği konserler ile her fırsatta sevenleri ile buluşuyor ve muhteşem bir müzik şöleni yaşatıyor. Haydar Haydar, Unutama Beni, Drama Köprüsü, Dal Goncayı Bir Sabah, İçimde Ölen Biri ve daha bir çok şarkısı ile sahnelerde devleşen sanatçı; IF Performance, Sanat Performance, Mori Performance ve Beyrut Performance gibi bir çok mekanda sizlerle buluşuyor!

Can Gox konserinde sevdiklerinize ve kendinizi eğlence, müzik ve unutulmaz anılarla dolu bir akşam hediye edin! Anadolu müziğinin caz ve blues ile harmanlandığı apayrı bir müzik ziyafeti uygun fiyatlı konser biletleri ile sizi bekliyor!

İyi eğlenceler!


Can Gox konser biletinizi alarak Haydar Haydar, Yalnızım Ben, Unutama Beni, İçimde Ölen Biri, Severek Ayrılanlar, Dal Goncayı Bir Sabah, Melancholy Man, My Woman, Bile Bile, Senden Vazgeçmem şarkılarına canlı canlı eşlik edebilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları