Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Uzun ses telleriyle alışılageldik seslerin dışına çıkan ve bizi şarkılarıyla kendine hayran bırakan Cem Adrian, 1980 tarihinde Yugoslav kökenli bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Ortalama bir insana kıyasla 3 kat daha uzun ses teline sahip olan Cem Adrian, aynı zamanda 4.5 oktavlık ses genişliğine sahiptir. Ses tonuyla insana sakinlik ve huzur veren Cem Adrian, müzisyen, besteci ve yapımcı olarak tanınmaktadır. Besteleriyle tabir-i caizse kendimizden geçmemizi sağlayan ünlü sanatçı her zaman şarkılarıyla kendinden sıkça söz edilmesini sağlamıştır.

Müzikle ortaokul yıllarında ilgilenmeye başlayan Cem Adrian, ilk bestelerini okul sıralarında yapmıştır. Müzikle haşır neşir olmaya çok ufak yaşında başlayan sanatçı, aynı zamanda 12  yaşında Edirne'de radyoculuk yapmaya başlamıştır. Cem Adrian'ın müzik dünyasına adım atması 10 yıl boyunca belirli aralıklarla yapmış olduğu radyoculuk olmuştur. Eğer radyoculuk yapmasaydı bizlere o huzur veren ve severek dinlememizi sağlayan şarkıları olmayacağını belirten Cem Adrian, iki şarkı hariç bütün şarkılarını çalıştığı radyonun stüdyosunda kaydetmiştir.

Hayatın ne getireceğini bilemeyen fakat sesini her zaman en etkileyici şekilde kullanan ünlü sanatçımız Cem Adrian, şarkılarıyla her zaman gönüllerimize taht kurmayı tereddütsüz başarmıştır.

2003 yılında Serkan ve Efkan Erdal ile birlikte kurduğu Mystika adlı teknik müzik grubunda solist ve dansçı olarak çeşitli mekanlarda sahne almıştır. 2004 yılında çalıştığı cafede Fazıl Say'ın arkadaşıyla tanışan ve birçok enstrüman sesini kendi sesiyle taklit ederek hazırladığı demosunu Fazıl Say'a ulaştırması üzerine Fazıl Say, Bilkent Üniversitesi'nde özel öğrenci statüsünde eğitim alması için yardımcı olmuştur.

2004 yılında 'Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım' albümüyle müzik hayatına ilk adımı atan Cem Adrian, 'Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti' albümü ile de başarılı şarkılarını bizlerle buluşturmaya devam etti.

Cem Adrian'ın enstürman kullanmadan söylediği şarkılarını canlı olarak dinlemek istiyorsanız sizler için hazırladığımız konser takvimine bakarak uygun fiyatlı Cem Adrian konserine katılabilirsiniz. Sahnesiyle sizleri mest edecek konserler için rotanız Beyrut Performance veya Jolly Joker olsun!

Cem Adrian konseri ile unutulmaz bir akşam geçirmek için acele edin!

İyi eğlenceler... Kapat
devamı...