Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Son dönemlerde sesiyle müzik dünyasına damga vuran Eda Baba, yediden yetmişe bir çok hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Eda Baba'nın ezbere bildiğimiz şarkılarına eşlik etmeye ve onun şarkılarını bir de canlı dinlemeye ne dersiniz?

Konser, günlük yaşamdan bunaldığınızda, iş stresinizden ve yoğunluğunuzdan yorgun düştüğünüz zamanda kendinizi motive etmenin en güzel ve eğlenceli yollarından biridir. Sevdiğiniz, müziğinin ritmiyle kendinizi bulduğunuz ve size iyi gelen sanatçıların konserlerine gitmek ve avazınız çıktığı kadar bağırarak şarkılarına eşlik etmek inanın tüm enerjinizi yerine getirecektir.

Bazı sanatçıların şarkıları ile kendimizde izler bulur ve enerjimize enerji katarız. İşte Eda Baba'da o sanatçılardan birisi. Gerek etkileyici sesi, gerek ise şarkılarıyla her zaman bizlerin dilinden anlayan bir sanatçı olmuştur.

Peki gönlümüzü fetheden, sesiyle bizleri derinden etkileyen bu Eda Baba kim?

Eda Baba, 45'lik cover'ları ile tanınmıştır. 31 Ocak 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen başarılı sanatçı, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Yayıncılık bölümünde üniversite eğitimine başlamıştır. Daha sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne geçerek sinema bölümünde eğitim görmeye devam etmiştir.  Eda Baba, 2008 yılında Güney Marlen ile birlikte Eski Bando grubunu kurmuştur.

Günümüzde eski 45'lik olarak adlandırılan, çoğunlukla 60'lı ve 70'li yılların Türkçe sözlü hafif Batı müziği parçalarını kendi tarzlarına uyarlayarak yorumladıkları için bu ismi almışlar. Eski Bando isminin ortaya çıkması, eski tarzda şarkıları söyledikleri için 'Eski', birden fazla enstrümanı tanımladıkları içinde 'Bando' kelimesini seçmişlerdir.

Eda Baba bando grubunun ardından 2014 yılında çıkardığı 'Renkli Şeyler' albümü ile müzik dünyasına yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır. 2016'da ise 'İstanbul Beyrut Paris' adlı albümü piyasaya sürülmüştür. Albümleri ardından 2014 yılında vizyona giren 'Köpek' adlı sinema filminde oyuncu olarak yer almış ve film içinde bir şarkı seslendirmiştir.

Başarılı sanatçı, şarkılara getirdiği yeni yorumlar ile Youtube kanalında çektiği solo videolar hayranları tarafından oldukça ilgi uyandırmaktadır. Eda Baba'nın dikkat çeken ve milyonlarca dinleyicisine ulaştığı solo şarkılarını canlı dinlemek için acele edin!

Sahnesine mest olacağınız IF Performance ve Sanat Performance'da gerçekleşen konserleri kaçırmayın. Sizler için sık sık güncellenen konser takviminde sizin için uygun olan günü belirleyin ve uygun fiyatlı konser biletlerini alın.

İyi eğlenceler... Kapat
devamı...