Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

2 Şubat 1981'de Isparta'da doğmuş olan şarkıcı, 2006 yılında "Afilli Yalnızlık" şarkısıyla hayatlarımıza dahil oldu. Emre Aydın'ın ilk albümü ise 2003 yılında, 6. Cadde isimli grubun adı altında çıktı. Daha sonra bunları, "Kağıt Evler", "Beni Biraz Böyle Hatırla", "Eylül Geldi Sonra", "Sen Beni Unutamazsın", "Bir Pazar Kahvaltısı", "Çocuğum Belki" gibi albümleri ve single'ları takip etti.

Yıllar içinde Emre Aydın konserleri, büyük bir kitlenin merakla takip ettiği bir etkinlik haline geldi. Her konserinde büyük gruplar, onun şarkılarına bağıra bağıra eşlik ediyor ve gecenin eğlencesine doyuyor. Sözlerini kendisinin yazdığı şarkıları ile sevenlerini coşturan Emre Aydın, aslında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunu. Ancak müzik piyasasında yakaladığı başarı, onu milyonlarca hayranına ulaştırdı ve müzik kanallarının vazgeçemediği bir isim haline getirdi. Uzun zamanlar boyunca müzik kanallarının listelerinin bir numarasında onun şarkıları duyuldu. Pek çok duyguya onun şarkıları eşlik etti.

Müzik kariyerine 6. Cadde isimli iki kişilik grupla başlayan Emre Aydın, arkadaşının gruptan ayrılması üzerine çıkardığı solo albümle tanınır hale geldi. Emre Aydın İstanbul konserleriyle başladığı yolculuğunu Türkiye'nin çeşitli yerlerine gitmesiyle zenginleştirdi ve her yerdeki hayranlarına ulaşmak için çabaladı. Şu an Türkiye'nin pek çok yerinde sahne alan sanatçı konser salonlarını büyük kalabalıklarla dolduruyor.

Emre Aydın konser programında, kendi şarkılarının yanı sıra coverladığı şarkılarına yer veriyor ve  her konserinde katılımcılara benzersiz ve keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Hep bir ağızdan aynı şarkıyı söyleyen dinleyiciler Emre Aydın ile müziğin zevkine doyuyor.

En İyi Yerli Erkek Şarkıcı, En İyi Yerli Yeni Şarkıcı, En İyi Yerli Albüm, En İyi Yerli Şarkı, En İyi Yerli Video dallarında birinciliği kazanmış Emre Aydın, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Siz de bu eğlenceli akşamları kaçırmamak için Emre Aydın konser takvimini kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Hala hiçbir konserinde bulunmadıysanız, sevdiklerinizle birlikte en yakın tarihteki Emre Aydın konser biletlerinizi ayırtın ve müziğin tadını çıkarmaya başlayın. 

Peki, bu şahane konserleri nerede bulacaksınız? Konser takvimi nedir, Emre Aydın konser fiyatı nedir? Kafanızda bir sürü soru yer etmeye başladı bile değil mi? Aradığınız bütün bu bilgiler tabi ki burada. En uygun fiyatlı Emre Aydın biletleri sizleri tam da bu sayfada bekliyor. Bir sonraki konser için hemen etkinliklere göz atın! Pek çok ödüle sahip olan sevilen sanatçının efsanevi konser gecelerinden daha fazla mahrum kalmayın! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları