Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Dillere pelesenk olmuş yediden yetmişe hitap eden yılların eskitemediği sanatçı Gökhan Tepe'yi canlı dinlemek istemez misiniz? Eğlencenin had safhada yaşandığı, sevilen şarkıların yüksek sesle bağıra bağıra söylendiği konser sizleri bekliyor...

Yıllardır çizgisinden çıkmayan ve hayranlarına unutulmayacak şarkıları aşılayan Gökhan Tepe, 8 Şubat 1978'de dünyaya gelmiştir. İlkokuldan sonra müziğe olan ilgisini gün yüzüne çıkartma kararı veren başarılı sanatçı Gökhan Tepe, 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müzikisi Devlet Konservatuvarı'na girmiştir.

Başarılı bir okul hayatına sahip olan Gökhan Tepe, yüksek lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümü'nde tamamlamıştır. Ses tonunun etkileyici performansını keşfetmesi ve bunun üzerine giderek kendini hızla geliştirmeye başlayan Tepe, 1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus'un yapmış olduğu 'Çöz Beni' adlı albümünü çıkarmıştır.

Çıkan Çöz Beni albümünde yer alan 'Dönmem, Aşk Belası, Zor Gelir ve Çöl Çiçeği' adlı döneme damgasını vuran şarkılarına klip çekmiştir. Albümü ve çektiği klipler ile dillerden dile pelesenk olmayı başarmış ve adını duyurmakta başarılı olmuştur.

İlk albümünün ardından 1999 yılında ikinci albümünü hayata geçirmiştir. İkinci albümü 'Can Gözüm' ismiyle piyasaya çıkmıştır. Aradan bir yıl geçtikten sonra ise Gökhan Tepe albüm hazırlıklarına devam etmiş 2000 yılında üçüncü albümünü çıkarmıştır. Üçüncü albümü ise piyasaya 'Belki Hüzün Belki De Aşk' olarak çıkmıştır. 

Gökhan Tepe'nin çıkardığı albümlerde yer alan şarkılar çok kısa bir süre içersinde listelerde üst sıralara çıkmayı başarmıştır. 

Sesi ve yorumuyla ruhumuza hitap eden dilimizden düşmeyen şarkıların mimarı Gökhan Tepe'yi canlı dinlemek ve büyük başarılara imza atmış şarkılarına eşlik etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Sitemizde yer alan Jolly Joker, Beyrut ve Sanat Performance gibi sahnesiyle ön plana çıkmış mekanlarda gerçekleşen konser biletlerinizi hemen alın.

Uygun fiyatlı konserlerden yararlanmak istiyorsanız, sıkça kendini tekrarlayan ve yenilenen konser listemizden sizlere uygun olanı seçebilirsiniz.

Eğlenceye doyacağınız konserleri sakın kaçırmayın!

İyi eğlenceler... Kapat
devamı...