Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Şarkılarıyla gönlümüze taht kuran Hakan Altun, müzik hayatına en popüler eğlence merkezlerinde sahne alarak başlamıştır. 1998 yılında Ankara'da askerlik yapan Hakan Altun, ilk albüm çalışmalarına başladı.

Albüm çalışmalarına başlayan ünlü sanatçımız Hakan Altun, 1999'da ilk solo albümü olan 'Hani Bekleyecektin' ile müthiş bir çıkış yakaladı. İlk albümüyle büyük bir ses getiren ve çok sevilen Hakan Altun, müzik hayatına ikinci albümü 'Ağlamak Yok Yüreğim', üçüncü albümü 'Nefesimsin', dördüncü albümü 'Yaralı Bir Akın Öyküsü', beşinci albümü 'Hediye' ve son olarak altıncı albümü 'Küstüm Aşıklara' ile müzik hayatında büyük bir yankı uyandırdı.

Yediden yetmişe her kesimden insanın severek dinlediği şarkıları hayatımıza katan Hakan Altun, gerek yorumları gerek sevilen sempatik kimliği ile Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş, Hande Yener, Soner Arıca, Ercan Saatçi, Kibariye, Alişan, Murat Kurşun ve Ebru Gündeş gibi bir çok sanatçının albümlerine kendi bestelerini vermiştir.

Müzik dünyasının tabir-i caizse göz bebeği olan ve aşk adamı olarak da anılan Hakan Altun, 2005 yılında piyasaya sunduğu 'Hediye' albümünde ayrıldığı sevgilisi Ebru Gündeş'e şarkı yazmıştır. Ebru Gündeş için akrostiş tekniğiyle yazdığı 'Bu Kalp Senin İçin Atacak' adlı şarkının dizelerinin ilk harfleri ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in adını oluşturmaktadır.

Stresinizi üzerinizden atmak, keyifli bir atmosferde sevdiğiniz ve dillere pelesenk olmuş şarkılara eşlik ederek güzel bir akşam geçirmek istiyorsanız Hakan Altun konseri tam size göre!

Sıklıkla tekrarlanan sahneleri ve gün aşırı güncellenen Hakan Altun'un sahne performanslarını canlı izlemek istiyorsanız rotanız Jolly Joker ve IF Performance olsun!

Hakan Altun konser biletinizi en uygun fiyata alarak unutamayacağınız akşamlara bir yenisini ekleyebilirsiniz. Gidenin tadı damağında kalan, aşk şarkılarıyla ve sesiyle içinize ısıtan bağıra bağıra eşlik edeceğiniz bu konser tam size göre!

Vakit kaybetmeden konser takvimini inceleyin, indirimli konser biletlerinden yararlanın!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...