Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Sevdiğin sanatçının konserlerini artık kaçırma! Müziğin ve eğlencenin bir arada olduğu, o muhteşem şarkı sözlerinin gönüllerin dili olduğu geceler seni bekliyor. "İsyan" diyerek hayatımıza giren, hem müzik hem de oyunculuk alanında bizleri kendine hayran bırakan Halil Sezai'nin tüm konser takvimini takip ettik ve en kaliteli mekanlarda en uygun fiyatla senin için hazırladık. Artık o konserler kaçmayacak! 

Halil Sezai kimdir?
2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan ünlü sanatçı, hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile gönüllere taht kurmuş, "İsyan" şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı olmuştur. 2012 yılında "Seni Beklerken" albümü ile Kral Tv Müzik Ödüllerinde 'En İyi çıkış Yapan Sanatçı' ödülünü aldı. Çıkardığı solo albümleri "Seni Beklerken (2011) " ve  "Ey Aşk (2013)" ile sevenleri ile köklü bağlar kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra, İncir Reçeli 2 filmi ile oyunculuk ve müzikal kariyerine hız kesmeden devam etti, İncir Reçeli 2 Soundtrack'de söz ve müziği kendisine ait iki şarkı  (Kafası Kendinden Bile Güzel, Galata) ve Beyaz Giyme türküsünü seslendirdi. Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle bir çok başarıya imza atan ve herkesin sevgisini kazanan Halil Sezai, usta isimlerin eserlerini kendi tarzına göre yorumladığı üçüncü solo albümü "Ervah-ı Ezel"i yayınladı. Halil Sezai Türkiye ve yurt dışındaki tüm sevenleriyle buluşmaya ve müzik hayatına devam etmektedir.

Sevenleri ile her fırsatta buluşan Halil Sezai, muhteşem tarzını, sesini ve duygulara tercüman olan, duygusal ve eğlence dolu, gönülleri fetheden, İsyan, Kafası Kendinden Bile Güzel, Git, Hayalimin Ortasında, Seni Çektim İçime ve daha bir çok şarkısını ve yorumlarını, şehrin her tarafına bulunan Jolly Joker, Beyrut Performance ve Hayal Kahvesi gibi bir çok kaliteli mekanda sevenleri ile paylaşıyor ve unutulmaz anılar bırakıyor.  

Halil Sezai ile unutulmaz bir gece geçireceğiniz, sevdiklerinizle birlikte hem eğlenceyi, hem romantik anları, hem de "isyan"ı bir arada bulacağınız bu muhteşem konserler için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler...
Kapat
devamı...