Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Müzikseverler tarafından büyük bir ilgiyle dinlenen kaliteli bir sese sahip olan İlyas Yalçıntaş, 7 Mart 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

İlyas Yalçıntaş'ın yıldızının parlamasına televizyon ekranlarında yayınlanan, X Factor isimli yarışma programı vesile olmuştur. Kendisinin bestelemiş olduğı 'İncir' isimli şarkıyı yarışma programında seslendirdikten sonra halkın ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Lise eğitimini İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Anadolu Lisesinde tamamlayan İlyas Yalçıntaş, sesi ile bir anda müzik listelerinde il sırada yerini almaya başarmıştır. Arkadaşı ile seslendirdiği şarkısı Türkiye'de gündemi sarsacak şekilde başarılı bir çıkış yapmıştır.

Başarılı gerçekleşen çıkışın ardından Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası ile yeniden düzenlediği İncir şarkısı TTNET Müzik ve Kral Pop’ta 1. sırada yer almayı başarmıştır. 

Kariyerinin dönüm noktasında olan İlyas Yalçıntaş'ı canlı dinlemek ve Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen, şarkı listelerinde ilk sırada yerini alan ünlü sanatçının şarkılarına eşlik etmek istemez misiniz?

Sizde günlük stresinizden, iş temponuzdan uzaklaşmak ve kendinizi müziğin ritmine vererek keyifle vakit geçirmek istiyorsanız rotanız sizler için hazırladığımız konser programları olsun. Sık sık güncellenen konser programlarından kendinize uygun olan günü belirleyerek biletinizi hemen alın, yapmanız gereken sadece İlyas Yalçıntaş eşliğine keyifli bir akşam geçirmek olsun.

Kendinizi olduğunuzdan çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak, sesi ile kendini sizlere hayran bırakacak ünlü sanatçıyı dinlemeniz için yapmanız gereken şey çok kolay! Sitemizde yer alan konserler kategorisinden gitmek istediğiniz konseri seçin ve biletinizi tükenmeden hemen alın.

Unutmayın, müzik ruhun gıdasıdır her zaman kendinizi iyi hissetmenize ve olduğunuzdan çok daha enerjil olmanızı sağlar. İlyas Yalçıntaş, sizlerin ruhuna iyi gelecek, kendinizi iyi hissedeceğiniz şarkıları Beyrut Performance ve  Sanat Performance gibi kaliteli mekanlarda seslendiriyor. Burada yerinizi almak için yapmanız gereken tek şey acele etmek!

Uygun fiyatlı konserler arasından kendinize uygun olanı seçin, konser alanında en önde yerinizi alarak şarkılara eşlik etmeye başlayın. Sakın kaçırmayın...
Kapat
devamı...