Kadınlar her zaman ayna karşısında güzel görünmek ve görünüşüyle karşısındaki insanı etkileyebilmek ister. İşte bu noktada gözler devreye girer. Kirpiklerinizle bakışlarınıza anlam katmak ve güzel bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz?

Sabah işe gitmeden önce, arkadaşlarımızla dışarı çıkıcağımız zaman ya da özel günlerimize hazırlanırken ayna karşısında saatlerimizi harcarız. Gireceğimiz ortamda makyajımızla, kıyafetimizle ön plana çıkmak ve güzel görünmek isteriz. Hazırlanırken harcadığımız zamanı en aza indirgemek ve ayna karşısında saatlerce hazırlanmak yerine çok kısa bir sürede yola düşmek için yeni kampanyalarımız sizleri bekliyor. 

Profesyonel, alanında sertifika almış uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kalıcı makyaj ve kirpik uygulamaları ile hazırlanma sürenizi en aza indirmeye ne dersiniz? Eminiz ki sizde saatlerinizi kendinizle uğraşarak geçirmekten yeterince sıkıldınız.

O zaman buyrun gelin sizler için kapılarını aralayan güzellik merkezlerimize! 

Sitemizde yer alan başlıca kirpik uygulamaları ile kirpikleriniz hacimli, bakımlı ve doğal duracak. Tüm bunları sizlere bir arada sunan kirpik uygulamalarını şu şekilde sıralayabiliriz: İpek kirpik, kirpik lifting, kirpik perması ve 3D ipek kirpik uygulamaları gibi uygulamalarla dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kirpik uygulamalarının gerçek kirpiklerinize herhangi bir yan etkisi yoktur.Kirpik diplerinde bulunan gerçek kirpiklerinizden biraz daha üst kısma takıldığı için kirpik takma işlemi esnasında normal kirpiklerinize dokunulmamaktadır. Böylece ne uygulama esnasında ne daha sonrasında bir zarar söz konusu değil fakat güzellik merkezinin size söylediği aralıklarla gidip bakımını yaptırmazsanız bir süre sonra takma kirpikler dökülebilir.

Bakımını yaptırdığınız takdirde rahatlıkla kullanacağınız kirpikler ile rahatlığı görecek ve bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Rimel sürmeden dışarı çıkamayanlardansanız bu uygulama tam size göre... Uygulanan kirpik uygulamaları ile kaşlarınız o kadar dolgun ve kıvrımlı oluyor ki rimel bile sürmenize gerek kalmıyor. Tek dikkat etmeniz gereken göz makyajınızı silerken kullandığınız ürünlerin yağ bazlı temizleyiciler olmamasına özen göstermek. Yağ bazlı göz temizleyicileri kirpiklerin yapıştırıcı etkisini azalttığı için tercih etmemeniz gerekiyor.

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak ve ayna karşısındaki yansımanıza renk katacak bu uygulamalardan yararlanmak için acele edin!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları