Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Sevdiğin sanatçının konseri ne zaman, nerede? Takip etmeye vakit bulamıyorsan artık üzülmene gerek yok. Sizler için artık biz sürekli takip ediyoruz. Sevdiğin sanatçının şehrin her yerinde olan konserleri ile eğlenceye ve müziğe doyacağınız, sevdiklerinizle birlikte muhteşem anlar yaşayacağınız konser programlarını ve uygun fiyatlı konser biletlerinizi sizlere sunuyoruz. Son yıllarda bütün herkesin gönlünde "sesi gülen adam" olarak yer den Koray Avcı'nın birbirinden güzel şarkı ve yorumları artık bir tık ötende. Sizler için tüm bu eğlence ve mutluluğu bulacağınız uygun fiyatlı Koray Avcı konser biletlerini hazırladık!

Koray Avcı  kimdir?
İlk olarak Ağustos 2015′te DokuzSekiz Müzik yapımcılığında “Aşk İle” isimli solo albümünü yayınladı. Albümde usta sanatçıların eserleri dışında kendi bestelerine ve şiirlerine de yer verdi. Ocak 2016’da "Hoşgeldin" teklisini yayınlandı. Sahnede okuduğu ve dinleyicilerden yoğun istek alan şarkıları “Sonra Dersin Ki” ( Haziran 2016) ismini verdiği 2. albümünde bir araya topladı. Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar "Bizim Sokaklar" (2016) , Mahsuni’ye Saygı "Dargın Mahkum" (2017) , Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları "Ummadığım Anda" (2018) gibi tribute projelerinde konuk yorumcu olarak yer aldı. Sahne performansları, güçlü ve samimi yorumu ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. 2018 ‘de Türkiyenin en prestijli ödül töreni olan Altın Kelebek’te ödüle laik görüldü. 3. solo albümü "Senin için Değer" Nisan 2018’de yayınlandı. 16 şarkının bulunduğu  "Senin İçin Değer" albümü diğer albümleri gibi çıktığı andan itibaren en çok satanlar listeside yer almakta. Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleştirdiği konserlerle dinleyici kitlesini gün geçtikçe daha da büyüten Koray Avcı, sevilen şarkıları, yorumladığı unutulmaz eserlerler ve etkileyici sahne performasıyla  müzikseverler ile buluşmaya devam ediyor.

"sesi gülen adam" olarak binlerce seveni ile her fırsatta buluşan, enerjisini, sesini ve duygulara tercüman olan, bazen duygusal, bazen eğlence dolu, ama her şekilde gönüllere tercüman olan müziğini sahnelerde büyük bir coşkuyla sunan Koray Avcı, IF Performance, Jolly Joker, Beyrut Performance ve Mori Performance gibi bir çok mekanda, Türkiye'nin her yerindeki sevenleri ile buluşmak için çıkmaktadır. 

Koray Avcı ile unutulmaz bir gece geçireceğiniz, şarkıların ve türkülerin aynı sahnede buluştuğu bu muhteşem konser için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler...
Kapat
devamı...