Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Müzik dünyasının sevilen ismi Levent Yüksel, 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Müzisyen, şarkıcı, bas gitarist olarak bilinen ve Sezen Aksu tarafından yetiştirilen Levent Yüksel, şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Türkiye'nin en iyi bas gitaristleri arasında yer alan ve adından sıkça bahsedilen Levent Yüksel, 'Medcezir' adlı albümü ile Türk popunun en iyi albümlerinden biri olarak akıllara kazınmıştır. Levent Yüksel'in nesilden nesle aktarılan dillere pelesenk olmuş şarkılarından oluşan toplam 6 albümü bulunmaktadır. Bu albümde yer alan şarkılar her zaman içimizi ısıtan ve aradan ne kadar zaman geçerse geçsin hiçbir zaman sıkılamayacağımız ritimlerden oluşmaktadır.

Beş yaşında keman çalmaya başlayan Levent Yüksel ilerde müzisyen olacağının sinyalini bu şekilde vermiştir. İstanbul Devlet Konservatuarı'nda öğrenim gören sanatçımız Levent Yüksel, öğrenim hayatını tamamladıktan sonra düğünlerde çalmaya başlamıştır. İlk albümünden çıkan Yeter Ki Onursuz Olmasın Aşk, Tuana, Kadınım, Med Cezir ve Uçurtma Bayramları gibi şarkılarda o döneme damgasını vuran şarkılar arasında yerini almıştır.

Hem şarkıları hem de sesiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Levent Yüksel, kısa bir zaman içerisinde listelerdeki birinci sırayı almıştır. Hal böyle olunca sanatçının konserlerine ve çıkardığı albümlerine olan ilgi her geçen gün artış göstermiştir.

Günümüzde hala son ses dinlediğimiz ve her dinleyişimizde ayrı bir tat bırakan bu şarkıları canlı dinlemek istemez misiniz? Gün aşırı değişen konser takvimimizi ziyaret ederek planınızı yapabilirsiniz. Unutulmaz sahnesiyle Jolly Joker ve Beyrut Performance sahnesinde çıkan Levent Yüksel konserlerini kaçırmamak için acele edin!

Uygun fiyatlı konser biletlerini ve Levent Yüksel konserlerinden mahrum kalmamak için yapmanız gereken tek şey  tükenmeden biletlerinizi satın almak.

Bağıra bağıra şarkı söylemek ve eğlenceye doymak istiyorsanız acele edin!

İyi eğlenceler... Kapat
devamı...