Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Sonbahar geldi, hazan rüzgarlarıyla beraber hüzün dolu anlar da geldi... Şarkılara sığınıp, günü kurtarmaya çalışıyor insan hep. Şöyle duru sesiyle Mehmet Erdem olsa da canlı canlı dinlesek der gibiyseniz merak etmeyin. Sevdiğiniz sanatçıların konser programlarını sizler için takip ediyoruz ve uygun fiyatlı konser biletlerinizi ayırıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte muhteşem konser performanslarının keyfini çıkarmanız için çalışıyoruz. Mehmet Erdem gibi diğer sevdiğiniz sanatçıların konserlerini kaçırmamak için bizi takip edin ve uygun fiyatlı konser biletiniz ile müziği ve eğlenceyi kaçırmayın!

Mehmet Erdem kimdir?
Çok erken yaşta müzik hayatına başladı dersek eksik olmaz, çünkü Mehmet Erdem müziğe 5 yaşında eline aldığı mandolin ile giriş yapmıştır. Mandolin ile başlayan müzik serüveni boyunca bir çok enstrüman çalan ve aynı zamanda eğitimini sürdüren Mehmet Erdem, ilk olarak adından 2008 yılında başrolünde Tarık Akan'ın oynadığı "Deli Deli Olma" filminin Özgür Akgül ile birlikte yaptığı müzikle “Altın Portakal Film Festivali”nde “En İyi Film Müziği” dalında ödül aldı. Bu dönemde herkesin dikkatini çeken Mehmet Erdem sonraki yıllarda kariyeri boyunca “Çalgı Çengi”, “Memleket Meselesi”, “Sizi Seviyorum”, “Polis”, “Dol”, Avrupa Avrupa”, Kalbim Seni Seçti”, “Leyla ile Mecnun”, “Kalpsiz Adam”, “Sınıf” gibi bir çok film ve dizinin özgün müziklerine imza attı. İlk albümünü “Herkes Aynı Hayatta” ismiyle 2012 senesinde dinleyicisine sunan Mehmet Erdem, 2013 senesinde ikinci albümü olan “Hiç Konuşmadan”ı çıkardı, üçüncü albümü olan "Hepsi Benim Yüzümden" ise 2015 yılında, son albümü “Neden Böyleyizz”i de 2018 yılında dinleyicisine sunan sanatçı, müzik hayatına ve milyonların gönlüne girmeye devam ediyor.

Sahnelerin sevilen ismi Mehmet Erdem, milyonlarca kalbi fetheden duru sesi ve müziğini her fırsatta sizlerle paylaşmak için; Jolly Joker, IF Performance Hall, Sanat Performance ve Mori Performance Hall gibi birbirinden kaliteli mekanlarda sahneye çıkıyor. Sahnede canlı olarak; "Hakim Bey", "Affetmedim Kendimi",  “Hoş Mu Sandın”, “Olur O Zaman”, "Hara" gibi şarkılarına eşlik edecek, uygun fiyatlı biletiniz ile eğlenceye doyacaksınız...

Çok fazla zaman kaybetmeyin ve sizin için hazırladığımız cebinizi düşünen Mehmet Erdem konser biletlerinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler...
Kapat
devamı...