Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Son dönemlerde şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan ve milyonlarca dinlenme rekoruna ulaşan Melek Mosso, kendine has yorumu ile sizlere mükemmel bir akşam geçirmeyi hedefliyor!

11 Kasım 1988 yılında Kayseri’de doğan şarkıcı, besteci ve müzisyen olarak tanınan Melek Mosso,  yaptığı işlerle kendinden sıkça söz edilmesini başarmıştır.

Melek Mosso müzik hayatına 9 yaşında ailesinin ona aldığı bağlama ile başlamıştır. Bağlama ile başlayan müzik tutkusu, Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenimine devam ederken başladığı yan flüt ile devam etmiştir. Bir yandan bağlama ve yan flüt çalan Mosso, diğer yandan şarkı söyleyerek ritme ayak uydurmuş ve o milyonları kendisine hayran bırakan sesini keşfetmeyi başarmıştır.

Müziğe olan yatkınlığı her geçen gün devam eden Mosso, üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi, Müzik Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. 

Akustikhane stüdyolarında kayıt şansını elde eden Mosso, şarkılarını seslendirmek için olanak bulmuş ve bu olanağı Youtube kanalında yayınlayarak büyük bir kesime hitap etmeyi başarmıştır. Bunun üzerine Acun Ilıcalı'nın sunduğu televizyon ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına katılarak isminden sıklıkla söz edilmesini başarmıştır.

Geleceği için ve sesinin keşfedilmesi için büyük bir olanak tanıyan bu program sayesinde ve yayınlamış olduğu şarkılar sayesinde herkesin tanıdığı, şarkılarına kulak aşinası olduğu bir sanatçı haline gelmiştir. 

2018 yılında kendisine ait olarak açtığı Youtube kanalında yorumladığı Yıldız Tilbe'ye ailt olan 'Vursalar Ölemem' şarkısını coverlayan Melek Mosso, yaklaşık 15 milyon kez dinlendi. Bunun üzerine son dönemlerde televizyon ekranlarında yayınlanan, izlenme rekorları kıran Çukur'un dizi müziği 'Hiç Işık Yok' şarkısı ile de dikkatleri üzerine çekti.

Melek Mosso'nun seslendiği ve büyük ilgi göre şarkıları şu şekilde sıralayabiliriz. Bunlar; Vursalar Ölemem (cover), Arzular Arsız, Bana Yalan Söylediler (cover), Umrumda Değil, Dilek Taşı (cover), Gölgen Yeter, Kedi, Yalnız Gece (cover) ve Ben Varım (cover).

Farklı tarzı ve ses tonu ile dikkat çeken Melek Mosso'nun şarkılarını canlı dinlemek istiyorsanız rotanız Sanat Performance ve Beyrut Performance olsun. Uygun fiyatlı konserler kapsamında hem cebinizi hem de kendinizi düşünün!

Sakın kaçırmayın...
Kapat
devamı...