Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

18 Temmuz 1988 İstanbul doğumlu Merve Özbey, Erdem Kınay ile girdiği iş birliği ile "Duman" ve "Helal Ettim" adlı şarkılarını piyasaya sürdü ve kısa sürede yüzünü dahi göstermeden ün kazandı. Etkileyici sesi ve doğru şarkı seçimi ile müzik piyasasına hızla giriş yapan genç sanatçı, şimdilerde pop dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri.

Merve Özbey albüm ve singleları dışında youtube kanalından yayınladığı akustik performansları ile de büyük beğeni ve ilgi görüyor. Aynı zamanda genç youtuberlar ile de çektiği videolar sayesinde sempatikliği ile de gönülleri çalmaya ve hayran kitlesini büyütmeye devam ediyor.

Çıplak sesle dahi insanın yüreğine dokunmayı başaran Merve Özbey'in en popüler şarkılarından bahsedecek olursak çıkış parçası olan Duman ardından çıkardığı ikinci single olan Helal Ettim, 2015 yılında çıkardığı ilk Yaş Hikayesi albümünden aynı isimli Yaş Hikayesi parçası, Vizdanın Affetsin, Topsuz Tüfeksiz ve coverladığı Usta isimli parçalar diyebiliriz. Ardından yine çıkardığı bir single olan Boynun Borcu isimli parça ile sevenlerini mutlu eden Merve Özbey son olarak Yıldızlı Şarkılar adlı Yıldız Tilbe'nin şarkılarının seslendirildiği projede Vuracak isimli parçayı seslendirdi ve projenin en beğenilen işlerinden birine imza atmış oldu. Vuracak için çektiği klibi ile de hayranlarını mest etti.

Peki bu genç sanatçının canlı sahne performansı esnasında ne kadar enerjik ve pozitif olduğunu görmeye ne dersiniz? Dillere pelesenk olan şarkılarını Merve Özbey ile birlikte bağıra çağıra söylemek isteyeceğinize eminiz. Bu yüzden sizler için Merve Özbey konser biletlerini indirimli fiyatlara sunuyoruz! Siz Merve ile çoşarken biz size dokunan yardımımızın mutluluğunu yaşıyoruz.

Merve Özbey Sanat Performance, İsfanbul, Jolly Joker ve Yüzer Sahne gibi mekanlarda sık sık konser veriyor. Merve Özbey konserine bilet almak için hemen sitemizi ziyaret edin!

İyi eğlenceler dileriz! Kapat
devamı...