Hayatımız boyunca her kesimin ilgisini çeken iki şeyden birisi müzik ve danstır. Peki bu muhteşem ikiliyi buluşturan müzikalin tadını çıkarmaya ne dersiniz?

Yaş ayrımı olmadan yediden yetmişe izlemeyi tercih edeceğiniz müzik, dans ve eğlenceyi buluşturan müzikal oyunları sizi bekliyor.

Yediden yetmişe derken laf olsun diye değil, sahiden yediden yetmişe oyunlar sergilenmektedir. Mesela şöyle düşünün dünyalar güzeli bir çocuğunuz var ve onun ilgisini çekecek bir aktivite arıyorsunuz... Müzikal tam da bu notkada devreye giriyor! Müzikal oyunlarında çocuklarınızın sevdiği ve tanıdıktan sonra seveceği o kadar eğlenceli ve bir o kadarda eğitici karakterler yer alıyor ki...

Örneğin, milyonlara ulaşan çocukların sevgilisi Pepee ile Sevmek Zamanı, yine aynı şekilde milyonlarca çocuğun tek yürek olarak izlediği Köstebekgiller'den Orman Müzikali çocuk oyunu...  Tüm bu oyunları çocuklarınız ekran başında büyük bir hayranlıkla izliyor.

Şimdi eğitici ve öğretici özelliği ile sahnelenen çocuklarınızı eğlendirirken düşündüren, düşündürürken öğrenmesine katkıda bulunan müzikal oyunlarına bilet almaya ne dersiniz?

Bütçenizi sarsmayacak, uygun fiyatlı tiyatro oyunlarını sizler için derledik. Müzikal tiyatro oyunları arasında adından söz ettiren oyunlarımız sadece çocuklara özel de değil. 

Victor Hugo’nun Ölümsüz Eseri Notre Dame'den günümüze aktarılan Quasimodo Müzikali'nden tutun, Dansın Ritmi ile etkileneceğiniz ve uzun bir süre etkisinden çıkamayacağınız her şey burada yer alıyor.

Yapmanız gereken şey çok basit. Lokasyonunuza uygun olan, keyifle izleyeceğiniz oyunu belirleyin ve sonra vakit kaybetmeden biletinizi alın.

Biletlerimiz sık sık güncellenmektedir. Sitemizi ziyaret ederek yenilenen biletlere ve uygun fiyatlı kampanyalarımıza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Acele edin, sakın kaçırmayın! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları