Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Yılın en sevilen en manevi dönemine geldik yeniden! Hoşgeldin Ramazan! Sakın ha, nerede o eski Ramazanlar demeye gerek yok. Burada o eski Ramazanlar! Siz yeterki isteyin! O eski nostaljik ve geleneksel tadı alacağınız, muhteşem iftar sofralarında buluşup, sevdiklerinizle, ailenizle, dostlarınızla gönlünüzce Ramazan akşamlarının tadını çıkaracağınız bu keyfi sizlere anlaştığımız kaliteli otellerin muhteşem restaurantlarından çıkan damağınızı mest edecek lezzetler ile sunuyoruz! Kaliteli atmosferde marka otellerin restaurantlarını şenlendiren usta şeflerin maharetli ellerinden çıkan Osmanlı lezzetleri ile Ramazan'ın tadı yine yeniden damağınızda kalacak!

11 ayın sultanı Ramazan ayında sultanlara yaraşır iftar sofraları sizler için kuruluyor!

Siz, sizin için profesyonel bir biçimde özenle hazırlanmış, süslenmiş ve donatılmış şık bir masada iftar lezzetleri ile keyfinizi sürerken biz bu keyifte olan katkımızın haklı gururunu yaşıyor olacağız!

Deniz manzaralı, boğaz manzaralı, bahçede, doğa ile iç içe ve kaliteli bir restaurant'ta sevdiklerinizle buluşup, tadına doyamayacağınız iftar keyfini deneyimlemek istediğiniz her an otelde iftar kampanyalarımız ile yanınızdayız! 

Green Park, Radisson Blu, Le Méridien, Marriott, DoubleTree by Hilton, Hilton Garden, Dedeman, Kaya İstanbul Fair & Convention, Titanic Business, Sheraton, Divan, Holiday İnn, Grand Cevahir, Mövenpick, Crowne Plaza, Mercure, Sürmeli, Wish More ve daha nice adını gönüllere yazdırarak markalaşmış kaliteli otellerde iftar keyfini deneyimlemek için yapmanız gereken tek şey sayfamızı incelemek ve gönlünüze hitap eden iftar kampanyasını satın alıp, rezervasyonunuzu gerçekleştirmek!

Sizi o eski, her yıl yeniden andığınız, ah ah deyip yaadettiğiniz, aklınıza geldiğinde bile sıcacık pide kokusunun burnunuza dokunduğu, herkesin yine yeniden kardeş olduğu, birbirine saygı duyduğu, ruhları huzura erdiren o Ramazan ayının muhteşem dokusuna götürecek iftar kampanyalarımızı kaçırmayın!

Bu Ramazan da 11 ayın sultanına yaraşır bir ay olsun isteyen herkes ile unutulmaz anılar biriktirmek için dillere destan sofralarda buluşmak istiyoruz!

Ramazan-ı Şerif boyunca yapacağınız iftar keyfinde sizlerle bir noktada buluşmanın sevinci ile, nice hayırlı Ramazanlar geçirmenizi dileriz! Kapat
devamı...