Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kendimizi hayatın boğucu gündeminden alıp, müziğin ve eğlencenin içine attığımız konserleri iple çekmeliyiz. Konserler ile yeri gelir duygulanır, yeri gelir heyecanlanır, yeri gelir isyan eder, yeri gelir protesto ederiz. Kendimize bu kaçış ve rahatlamayı, eğlenceyi ve heyecanı hediye etmezsek hayat daha zor olur. Tüm duygularımızı doyuran ender gruplardan olan Redd'in konser takvimini sizin için inceledik ve cebinizi düşünen bilet fiyatlarıyla bir tık ötenize getirdik. Kendinizi tutmayın ve Redd konserleriyle dilediğiniz gibi eğlenin!

Redd kimdir?
Redd'in müzik serüveni 1996 yılında başladı. Doğan Duru ve Güneş Duru'nun başlangıçta Invictus Band ismiyle devam ettikleri müzik yaşamları, ikilinin gruplarında değişiklik kararı almalarıyla boyut kazandı ve Doğan Duru gruba Berke Hatipoğlu'nu davet etti ve sonrasında gruba İlke Hatipoğlu da dahil oldu. Bir yılı aşkın bir süre Invictus Band ismiyle devam eden grup daha sonra tekrar isim değişikliğine karar vererek yolculuklarına Ten olarak devam ettiler.

Ten zamanla Red adına dönüştü ve grup İstanbul'da çeşitli mekanlarda müziklerini yapmaya başladı. Grup 2003 yılında çalışmalarını stüdyo ortamında, daha kaliteli ekipmanlarla yapmaya karar verdi. 2003 yılında işin stüdyoya taşınmasıyla birlikte Red, sahnede davulda Suat Ayyıldız, basgitarda Ege Göktuna ile birlikte çalışmaya başladı ve bir çok esere imza atıldı. 

Günümüzde Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş'ten oluşan Redd 2005 yılından bu yana; 50/50 (2005), Kirli Suyunda Parıltılar (2006), Plastik Çiçekler ve Böcek (2007), 21 (2008), Hayat Kaçık Bir Uykudur (2012), Mükemmel Boşluk (2016) olmak üzere, 6 stüdyo albümü, bir konser DVD'si bir de orjinal film müziği albümü yayınlamıştır. Grup Türkiye ve Avrupa'nın çeşitli kentlerinde 1000'e yakın konser vermiş, bir çok şarkısıyla MTV World Chart ve MTV Avrupa listelerine girmeyi başarmıştır.

Dünyaca ünlü yabancı rock ve alternatif müzik gruplarıyla birlikte sahnelerde bulunan Redd toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk alanlarında pek çok projenin öncüsü olmuş veya içinde gönüllü olarak bulunmuştur. 

Birbirinden güzel eserleri ile her fırsatta sevenleri ile buluşan Redd, milyonların gönlünde yer etmiş, Aşık Oldum Celladıma, Her Neyse, Nefes Bile Almadan, Prensesin Uykusu, Hala Aşk Var Mı ve daha bir çok şarkısını; Sanat Performance, IF Performance ve Beyrut Performance gibi bir çok kaliteli mekanda sevenleri ile paylaşıyor ve muhteşem anlar yaşatıyor.

Sınırsız eğlence ve müzik bulacağınız Redd konseri ile kendinizi yenileyin! Hiç vakit kaybetmeden uygun fiyatlı konser biletinizi alın ve kendinizi müziğin ritmine bırakın!

İyi eğlenceler...
Kapat
devamı...