Müziğin ritmine kendinizi bırakıp, özgürce eğleneceğiniz zamanları her fırsatta kovalarız. Dostlarınızla birlikte, hayatın stresini atıp, keyif dolu anlar geçirip, müziğin özgür tınıları eşliğinde kendinizi tekrardan bulacağınız konserleri artık kaçırmayın! Birbirinden güzel mekanlarda, birbirinden önemli isimlerin konser takvimlerini sizler için takip ediyoruz. Müziğin özgürlüğünü savunan felsefesi ile Rubato aradığınız keyifli anları size sunuyor! Sizin için hazırladığımız uygun fiyatlı konser biletlerinizi alıp, dostlarınızla birlikte Rubato'nun özgür melodilerine kendinizi kaptırın!

Rubato kimdir?
Rubato, bir müzik cümlesinde temponun serbest bir anlayışla hızlandırılıp, yavaşlatılması anlamına gelir. Yani bir tür ritmik özgürlüktür… Bu güne kadar sayılamayacak kadar çok önemli sanatçının albümlerinde ve konserlerinde enstrümanları ile yer alan Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'ün birlikte kurdukları özgür ruhlu bir gruptur. Müziğin evrensel tınılarını uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve dostluk sayesinde, içlerinden geldiği gibi icra eden Rubato, kaliteli mekanlarda, sizlerle birlikte bu ruhu paylaşıyor ve bu ayrı dünyaya sizleri de dahil ediyor.

Bu birlikte hissediş hali ile, siz de kendinizi apayrı bir dünyada bulacak, müziğin ritmik zirvesinde, dostlarınızla birlikte eğlence dolu anlar geçireceksiniz. Kendi renklerini, fikirlerini, duygularını, aşklarını kendi özgür ifadeleri ile paylaşmalarının zamanının geldiğine inanan Rubato nun ilk albümü "Bir", 2013 Kasım ayının başında sevenleriyle buluştu ve çok büyük beğeni kazandı. İkinci albüm olan "İki" ise 2016 Mart'ta dinleyici ile buluşurken, büyük ses getirdi ve beğeni topladı. 

Enstrumanları ile çok farklı bağlar kuran Rubato, size çok farklı sesler ve duygular yaşatacak. Sizler için takim ettiğimiz Rubato konser programlarında, Fatih Ahıskalı'nın Ud, Cümbüş, Gitar, Solo Vokal, Özer Arkun'un Viyolonsel, Solo Vokal, Göksun Çavdar'ın Klarnet, Bas Klarnet, Saksafon, Vokal, Eralp Görgün'ün ise Bas gitar ve Vokal olarak sizlerle birlikte olurken, uygun bilet fiyatları ve kaliteli mekanların atmosferi de sizleri bekliyor olacak!

Müziğin özgür ruhunu, farklı seslerin mutluluğunu, dostlarınızla birlikte eğlence dolu anların keyfini bulacağınız Rubato konserleri, en uygun konum ve kalitede olan; IF Performance Hall, Mori Performance Hall, Sanat Performance ve Moi Sahne gibi bir çok önemli mekanda, uygun bilet fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeyin ve sizin için takip ettiğimiz konser programlarından en uygun tarihi seçip, uygun fiyatlı konser biletiniz tükenmeden alın!

İyi eğlenceler...


Rubato konser biletinizi alarak Gidemem, Bir Gönül Sayfası - Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Senden Vazgeçmem, Tutuklu, Aman Aman, Alma Ahımı, Kaç Kadeh Kırıldı, Yıkılmışım Ben, Unuturum Diye Yorma Kendini, Dilberim şarkılarına canlı canlı eşlik edebilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları