Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

15 Ağustos 1948’de Hatay’da dünyaya gelen Selami Şahin, müziğe olan yeteneğini ilkokul döneminde keşfetti ve müziğin peşinden gitmeye karar verdi. Daha 15 yaşında iken radikal bir karar alan Selami Şahin, hayallerinin peşinde koşmak için Hatay'dan ayrıldı. Çeşitli illerde ve İstanbul'da çalışma hayatına atılan Şahin içindeki müzik aşkı iyiden iyiye alevlenirken dönemin ünlü bestecisi İrfan Özbakır ile tanışma fırsatı yakaladı. Bu güzel yol kesişmesinin sonucunda 1966 yılında ilk 45'liğini yayınlama şansı bulan Selami Şahin, müzik hayatına hızlı bir giriş yaptı. “Zeynebim” adlı parça Selami Şahin'in ilk şarkısıdır.

1968 yılında "Sabır Taşı" parçası ile Selami Şahin müzikte kendi olmaya başladı ve asıl ününe kavuştu. Daha iyi bir müzisyen olmak için kendi imkanları ile notaları öğrenen sanatçı ilerleyen zamanlarda da iyi bir besteci olarak hayatımızdaki yerini aldı. Yapmış olduğu ilk bestesi; “Sen Mevsimler Gibisin” ile 4. Altın Kelebek / Yılın Şarkısı ödülüne layık görülen Selami Şahin başarılarını katlamaya devam etti. Selami Şahin'in yaklaşık 150 bestesi hit olmayı başardı. 

Alışmak Sevmekten Zor, Ben Sevdalı Sen Belalı, Boş Vere Boş Vere, Gitme Sana Muhtacım, Gözler Kalbin Aynasıdır, Kadere Şikayetim Var, Ne Duamsın Ne Bedduam, Özledim, Sen Mevsimler Gibisin, Seni Sevmediğim Yalan, Senin Olmaya Geldim, Seninle Başım Dertte, Sensiz Olmuyor, Tanımam Senden Başka, Tanrım, Tapılacak Kadınsın, Ya Seninle Ya Sensiz” gibi popüler şarkıları ile gönüllerde yerini alan Selami Şahin hepimizin hayranlıkla dinlediği ve izlediği bir sanatçımız olan hem aklımıza hem de kalbimize dokunmayı başardı.

Müziğin devi diyebileceğimiz saygıdeğer sanatçımız Selami Şahin'in sahnede nasıl parladığını görmek ister misiniz? Verdiği konserler ile klasikleşmiş o şarkıları hep bir ağızdan sevenleri ile söyleyen sevecen sanatçımız Selami Şahin'in konserlerine mutlaka katılmalısınız!

Önümüzdeki konser takviminde Selami Şahin'in sık sık sahne alacağı görünüyor. Selami Şahin konserinde müzik hazzını daha yukarda yaşamak için sizlere özel olarak sunduğumuz uygun fiyatlı konser biletlerini kaçırmayın!

Selami Şahin nerelerde konser veriyor diye düşünüyorsanız; Jolly Joker, IF Performance ve Beyrut Performance sahnelerinde sıkça görebilirsiniz!

Bir efsaneyi sahnede izleme keyfini deneyimlemek muhteşem olacak!

İyi eğlenceler dileriz...

Selami Şahin konser biletinizi alarak Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim, Özledim Her Şeyini, Seninle Başım Dertte, Ben Sevdalı Sen Belalı, Alışmak Sevmekten Zor, Tanımam Senden Başka, Seni Sevmediğim Yalan, Sen Mevsimler Gibisin, Gitme Sana Muhtacım, Ben Bir Tek Kadın Sevdim şarkılarına canlı canlı eşlik edebilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları