Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

1981 Almanya Hannover doğumlu pop müzik sanatçısı, besteci ve müzisyen Tan Taşçı'yı hepimiz bayıla bayıla dinliyoruz! "Asla ve Rica Ederim" adlı hepimizi kendine bağlayan şarkıları ile ilk olarak karşımıza çıkan Tan, "Kalbime Gömüyorum ve Sözümü Turamadım" adlı parçaları ile ise ikinci kez büyüledi. Böylece çok kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş olan Tan Taşçı, ses rengi çok geniş bir yelpazede oluğundan her tür şarkıda duyguları dinleyici de aktarmada bir usta diyebiliriz. Türk popunun aranan ve vazgeçilmez ismi haline gelen Tan, Türk sanat müziği alanında da hünerlerini göz önüne sererek takdir aldı. 

Çok beğenilen slow şarkılarının ardından, "Yıldızlarda Kayar, Paşa Paşa, Geçer, Barbie Bebek" gibi hareketli pop şarkıları ile ön plana çıkan Tan Taşçı, büyük bir başarı elde ederek müzik hayatından büyük bir yükselişe geçti. İsmi sıkça anılan bir sanatçı haline gelen Tan başarılarını sürdürmeye devam ediyor. 

Gece hayatında sahne aldığı mekanları coşturan ve canlı sahne performansı içinde sıkça kendinden bahsettiren Tan Taşçı'nın çıplak sesi de kendine hayran bırakıyor. Sahne şovları ile dinleyicilerine eğlence dolu geceler yaşatan sanatçıyı mutlaka canlı canlı izlemenizi tavsiye ederiz. 

Konser takvimini incelediğimiz Tan Taşçı'nın sık sık konserleri olduğunu görüyoruz. Tan Taşçı konserlerinde eğlenceyi yakalamak sunduğumuz için uygun fiyatlı konser biletlerini alabilir, eğlencenizin tadını doruklarda yaşayabilirsiniz.

Pop şarkılarının duayeni Tan Taşçı, her türden seslendirdiği şarkılar ile sahnesi esnasında bir çok kesimi eğlendirmeyi başarıyor. Siz de Tan Taşçı konseri ile harika bir akşam geçirmek için sitemiz üzerinden sahne aldığı If Performance, Beyrut Performance, Jolly Joker gibi mekanlarda verdiği konserlere katılabilirsiniz.

Tan Taşçı şarkıları ile coşmak, yer yer hüzünlenip yer yer dans edip eğlenmek için hemen sitemiz üzerindeki etkinlik takvimine göz atın!

Tan Taşçı'ya başarılar, sizlere iyi eğlenceler dileriz!
Kapat
devamı...