Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Milyonlarca insanın baş tacı olmuş, gönülleri hem sanatı hem de doğallığı ile fethetmiş muhteşem sanatçımız desek aklınıza ilk kim gelirdi? Yıldız Tilbe diye bağırdığınızı duyar gibiyiz! Aşk acılarının dile döküldüğü rakı sofralarında derdinize ortak olan şarkıları ile mi desek, eğlenmek istediğinizde insanı kıpır kıpır eden şarkıları ve dansı mı desek, lafını sakınmayan doğallığı mı desek biz Yıldız Tilbe'yi neresinden başlayıp anlatsak bilemiyoruz! 

O zaman dillere destan olmuş yıllardır her birimizin evinde çalınmış hatta bağıra bağıra söylenmiş Yıldız Yilbe şarkılarından bahsedelim! Delikanlım, Vazgeçtim, Sevmeyeceğim, Sevemedim Ayrılığı, Olsun Mu Olmasın, Çabuk Olalım Aşkım, Ama Evlisin, Hastayım Sana, Dayan Yüreğim, Vuracak, Sevgilim Yeminliyim, Ummadığım Anda, Aşk Laftan Anlamaz Ki, Emi, El Adamı, Çat Kapı, Sevdanın Tadı, Ayrılığın Yükü Ağır gibi nice, aşkı dibine kadar anlatan hepimizi ağlatan şarkılarını baştan sonra ezbere biliyoruz değil mi?! 

Yıldız Tilbe adını söylediğimizde anlatacak o kadar çok şey var ki! Sesinin renginden etkilenmemek, yazdığı ve söylediği şarkılara hayran olmamak, içtenliğini sevmemek mümkün mü? 

Hayattayken efsane olan sanatçımız Yıldız Tilbe'nin şarkıları yakın zamanda bir çok şarkıcı tarafından seslendirildi ve bu şarkıları ne kadar sevdiğimizi bize bir kez daha hatırlatan bir projeye imza atılmış oldu. 

Peki siz Yıldız Tilbe'nin canlı sahne performansına hiç şahit oldunuz mu? O muhteşem sesi canlı canlı duydunuz mu? Kendine özgü eğlenceli dansı ile coştunuz mu? Eğer bunu yaptıysanız bir kez daha yaşamak isteyeceğinize eminiz, yapmadıysanız da denemenizi şiddetle öneririz! Konser takvimini incelediğimizde önümüzde bol bol Yıldız Tilbe konseri olduğunu görüyoruz! Belki de şimdi bir konser bileti alıp Yıldız Tilbe sahnesini izlemek için en doğru zamandır ne dersiniz!

En özel konserlerin sahnelendiği Jolly Joker şubelerinde Yıldız Tilbe konserini izleme ayrıcalığına nail olmak isteyenler hemen sitemiz üzerinden sunduğumuz indirimli konser biletlerini incelemelisiniz! İndirimli Yıldız Tilbe konser biletinizi alıp bu muhteşem sanatı canlı canlı izlemek için daha ne duruyorsunuz?

Yıldız Tilbe bir efsanedir, onunla birlikte bağıra bağıra şarkı söylemek için zaman kaybetmeyin!

İyi eğlenceler dileriz... Kapat
devamı...