Bu Fırsat Kaçtı :(

Balmumcu Autowax'tan Premium Paket İle Aracınızda Göz Kamaştıran Show-Car Parlaklığı

Fırsat Numarası: 26917

Aracınızı yaz boyunca maruz kaldığı tozdan ve güneşin olumsuz etkilerinden arındırıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu oto yıkama ve oto bakım hizmeti için tecrübeli kadromuzla sizi bekliyoruz!

Profesyonel Autowax ürünleri ile yetkili Autowax Uygulama Merkezimizde uzman ekiplerce yapılacak olan araç temizleme ve bakım hizmetimizle Sonbahar’ın keyfini çıkarın…

 

Kalitesiyle herkesi hayran bırakan Autowax'ın uygun fiyatlı oto yıkama ve oto bakım paketi için acele edin ve rezervasyonunuzu hemen yapın!

Sakın kaçırmayın!

Paket İçeriği

Cilalı Köpüklü Fırçasız Profesyonel Araç Yıkama

Deri veya Kumaş Koltuk Yıkama, Bakım, Koruma

Taban Halısı / Tavan Döşemesi Temizleme ve Koruma

Bagaj ve Stepne Temizleme

Hizmetlerin İçeriği;

Kir ve Leke Önleme

Kir ve leke önleyici "Koltuk Koruma" sistemi sayesinde otomobilinizin koltuklarını kir ve lekelere karşı koruma altına alıyoruz. Bu sistem için özel AUTOWAX® Kir ve Leke Önleyici ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler uzun laboratuvar çalışmaları sonucunda üretilmiş olup, çevre ve insan sağlığına zarar vermediği gibi koltuk kumaşında da herhangi bir renk atma veya sararıp solmaya sebep olmamaktadır.

Boya Koruma ve Parlatma

AUTOWAX® boya parlatma ve koruma sistemi "Yoğun Boya Temizliği + Boya Parlatma + Boya Koruma" işlemlerini içeren üçlü bir kombinasyondur. 

Detaylı İç Temizlik ve Vinyl Koruma

Aracınızın tabanından tavanına, bagajından havalandırma ızgaralarına kadar tüm yüzeylerine işlem yapıyoruz. Özel olarak bu iş için tasarlanmış, derinlemesine temizliğe yardımcı olan ekipmanlar kullanıyoruz. Uygulamamız ile aracınızın içerisindeki pis koku ve bakterileri yok ediyor, hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Tüm deri ve vinyl yüzeylerine AUTOWAX®Antistatik koruma ürünleri uygulayıp, çatama ve solmalarını önleyerek aracınızın döşemelerini koruma altına alıyoruz.

Autowax Balmumcu Hakkında; 

Yenilenen Balmumcu Autowax şubesi, uzman personeli ve Dünya çapında tanınan kimyasal ürünleriyle hizmet vermektedir. Merkezimizde sadece üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olan AUTOWAX ürünleriyle araç temizliği ve boya koruma işlemleri yapılmaktadır.

Kalite

Tüm ürünlerimiz, üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olup, ürün reçeteleri bulunmaktadır. Üst düzey ürün kalitesi sunulmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Sektörel bazdaki faaliyetlerimiz içerisinde müşterilerimize zengin seçenekler ve çeşitlilikler sunulmaktadır. Aracının ihtiyacı olan bir çok konuya çözüm bulabilmektedir.

Titiz İşçilik Standartı

Tüm çalışmalarımızda, mesleki eğitimini tamamlamış, “teknik eğitim yeterlilik sertifikası’’ almış kalifiye personel görev almaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 250.00 TL
250.00 TL
250.00 TL
GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 250.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 80 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 13 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu fırsat sadece Balmumcu Autowax'ta geçerlidir.
  • Jeep ve Doblo tarzı büyük araçlarda ekstra %50 fiyat farkı uygulanmaktadır. 
MEKANLAR