0 (850) 333 03 23

Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları

Fırsat Numarası: 37940
Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Cilt Bakımı Uygulamaları

Seçenekler

Massa Hair Styler, yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkaracak ve bakımlı bir görünüme sahip olması için uygun fiyatlı bir kampanya hayata geçirdi!

Beşiktaş'ta faaliyet gösteren Massa Hair Styler'ın tecrübeli ekibi tarafından Hydrafacial Power Cilt Bakımı ile güzel bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz?

Gün sonunda aldığınız iltifatlarla yenilenmiş hissedecek, Massa Hair Styler'ın müdavimleri arasında yerinizi alacaksınız.

Vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin...

Sakın kaçırmayın!

Hydrafacial Power Cilt Bakımı 

Amerikan cilt bakımıdır. Ciltte her bir gözeneğin içi zamanla toz, kir makyaj kalıntıları ile dolar ve cilt zamanla kalınlaşır, matlaşır, siyah noktalar çoğalır, rengi karar ve soluklaşır. Yüz ve boyun başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş,lekelenmiş,kırık çizgiler,siyah nokta, sivilcelenmiş,yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir bakım işlemidir.

Hydrafacial Power İle tek seans da mükemmel sonuç elde edebilirsiniz.Kişiye özel belirlenen protokol sayesinde tek seans sonucumuzu görebilirsiniz. Cildin üst katmanında biriken ölü hücre tabakası ve siyah noktalardan arındırıldı, gözeneklerin içi temizlendi, derinlemesine temizlenen cilt rengi daha berrak ve kan akışı arttığı için daha sağlıklı bir pembe görünüm elde edildi . İşlemden sonra ki 2 gün itibariyle cildinizdeki etkisi daha iyi fark ederler.

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 81.00 TL
79.00 TL

Massa Hair Styler, Beşiktaş'ın Yorumları

Saç bakımı
Murat bey olmak üzere güleryüzlü çalışanlarıyla pişman olmayacağınız bir işletme kuşkusuz saçlarınızı teslim edebilirsiniz sonuç mükemmel :)
İpek Kirpik
harika eller Dila işçilik,kullanılan malzeme herşey kaliteli TEŞEKKÜRLER.
ombre ve keratin
iyi bir kuaför bulmak için şanslı olmak lazım ve ben şanslıyımki güvenebileceğim bir yer buldum. Ombre ve keratin bakım yaptırdım rengimden ve saçımın sağlığından çok memnunum Murat bey ve ekibine teşekkürler...
Saç bakımı
Hem sağlıklı hem uzun süre kalıcı keratin için artık düzenli geldiğim yer, güleryüzleri hep geri getirtiyor❤️
İpek kirpik
Kirpiklerim dolgun gözüksün diye kıvırmaktan kat kat rimel sürmekten bıkmıştım, Massa’da kendimi profesyonel ellere teslim ettim ve sonuç MÜKEMMEL ! Massa ekibi sayesinde inanılmaz dolgun, uzun ve kıvrık ipek kirpiklere sahip oldum. Çok teşekkür ediyorum ilginiz ve emeğiniz için :) Makyaja gerek olmadan dışarı çıkabiliyorum bu harikaa
79.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 81.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 89 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 260 09 79 - 0535 744 23 10
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Ağustos 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR