Massa Hair Styler, Beşiktaş

Güzellik & Bakım

5
Puan: 5/5 (Toplam 24 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

44 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Yeliz

İrem

Nurdan

Fidan

Gonca

Selin

Deniz

Yıldız

Büşra

Fatma

Massa Hair Styler, Beşiktaş Fırsatları

Massa Hair Styler, Beşiktaş Yorumları

Brezilya fönü ve kesim
Murat beye saçlarım için sonsuz teşekkür ediyorum.hem saç kesimi, hem de keratin bakımla brezillian fönü yaptırdım.kullanılan malzemeler çok kaliteli hiç bir koku ve göz yanması yaşamadım. Saç kesimi de çok başarılı güvenerek saçlarınızı emanet edebilirsiniz ben çok memnun kaldım.ilginilerine ve emeklerine teşekkür ediyorum.
Nergis
İkinci kez saçıma ombre ve brezilya fönü işlemi yaptırdım. Saçımın yumuşaklığı ve renginden çok memnun kaldım. Murat beye ve çalışanlara ilgi ve alakası için teşekkürler
keratin ve ombre
yapılan ombre ve keratin bakımından çok memnun kaldım.bütün tereddütlerimi murat bey ve ekibi kırdı.güvenle önerebileceğim bir salon.
Saç bakımı
Murat bey olmak üzere güleryüzlü çalışanlarıyla pişman olmayacağınız bir işletme kuşkusuz saçlarınızı teslim edebilirsiniz sonuç mükemmel :)
İpek Kirpik
harika eller Dila işçilik,kullanılan malzeme herşey kaliteli TEŞEKKÜRLER.

Massa Hair Styler, Beşiktaş Nerede?

Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. No:19/A Yusufeli Apart.
Beşiktaş / İstanbul

Massa Hair Styler, Beşiktaş'a Nasıl Gidilir?

Massa Hair Styler, Beşiktaş adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın