0 (850) 333 03 23

Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Güzelliğinize Güzellik Katacak Saç Bakım Paketleri

Fırsat Numarası: 28116
Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Güzelliğinize Güzellik Katacak Saç Bakım Paketleri Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Güzelliğinize Güzellik Katacak Saç Bakım Paketleri Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Güzelliğinize Güzellik Katacak Saç Bakım Paketleri Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Güzelliğinize Güzellik Katacak Saç Bakım Paketleri Beşiktaş Massa Hair Styler'dan Güzelliğinize Güzellik Katacak Saç Bakım Paketleri

Seçenekler

Bakımına ve görünümüne özen gösteren bayanları memnun edecek saç bakım paketleri Beşiktaş'ta merkezi bir konumda bulunan profesyonel hizmet veren Massa Hair Styler'dan!

Uygun fiyatlar ile saçınızın ihtiyacı olan boya, kesim, saç botoxu, keratin bakım, fön vb uygulamaları alacağınız paketler Massa Hair Styler'da...

Sakın kaçırmayın!

Massa Hair Styler

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve aldığımız ileri düzey eğitimlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Salonumuzda saç tasarımı, el ve ayak bakımı, protez tırnak, kalıcı oje gibi her türlü hizmeti sunmaktayız.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %58
KAZANCINIZ 201.00 TL
149.00 TL

Massa Hair Styler, Beşiktaş'ın Yorumları

Brezilya fönü ve kesim
Murat beye saçlarım için sonsuz teşekkür ediyorum.hem saç kesimi, hem de keratin bakımla brezillian fönü yaptırdım.kullanılan malzemeler çok kaliteli hiç bir koku ve göz yanması yaşamadım. Saç kesimi de çok başarılı güvenerek saçlarınızı emanet edebilirsiniz ben çok memnun kaldım.ilginilerine ve emeklerine teşekkür ediyorum.
Nergis
İkinci kez saçıma ombre ve brezilya fönü işlemi yaptırdım. Saçımın yumuşaklığı ve renginden çok memnun kaldım. Murat beye ve çalışanlara ilgi ve alakası için teşekkürler
keratin ve ombre
yapılan ombre ve keratin bakımından çok memnun kaldım.bütün tereddütlerimi murat bey ve ekibi kırdı.güvenle önerebileceğim bir salon.
Saç bakımı
Murat bey olmak üzere güleryüzlü çalışanlarıyla pişman olmayacağınız bir işletme kuşkusuz saçlarınızı teslim edebilirsiniz sonuç mükemmel :)
İpek Kirpik
harika eller Dila işçilik,kullanılan malzeme herşey kaliteli TEŞEKKÜRLER.
149.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %58
KAZANCINIZ 201.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 99 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 260 09 79 - 0537 626 44 28
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (28116) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Brezilya fönü ve keratin bakım saçın uzunluğuna göre fiyatlandırılır. Fırsat fiyatı orta boy saçlar için geçerlidir.
  • Massa Hair Styler'ın instagram hesabını ziyaret için buraya tıklayın.
MEKANLAR