Bu Fırsat Kaçtı :(

Daha Kıvrık, Dolgun Görünüm ve Büyüleyici Bakışlar... Kadıköy Bir Nefes İstanbul Estetik'ten Kirpik Lifting Uygulaması

Fırsat Numarası: 30846

Kalbinizin aynası olan gözlerinizi Kadıköy Bir Nefes İstanbul Estetik'te uygulanacak olan kirpik lifting ile taçlandırın!

Kirpiklerinizin daha uzun ve gür olmasının bakışlarınıza edeceği etki aşikar...

Maskara vb. kozmetik ürünleri kullanmadan da kirpikleriniz kalıcı bir şekilde dolgunlaşabilir. 

Uzun ve gür kirpiklere sahipseniz, kirpik lifting ile edineceğiniz kıvrım da yine kozmetik ürünlerin kullanımına gerek kalmadan uzun süreli bir etki yaratıyor olacak.


Bir Nefes İstanbul Estetik'in profesyonel ekibinin ellerinde bakışlarınız daha da anlamlı!

Bir Nefes İstanbul Estetik  Kirpik Lifting

Bu uygulama yapılırken kullanılan malzemelerin hepsi doğaldır. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli gözler için kimyasal içerikli hiçbir madde kullanılmadan uygulama yapılıyor. Uygulama sırasında, kişinin kendi kirpikleri kıvrılarak, hedeflenilen canlı bakış ve dolgun göz hattı elde edilmeye çalışılıyor. Bu işlem esnasında kirpikleri beslemek için karatın kullanılıyor. Ancak kirpik perması uygulamasında tercih edilen ve kirpiklerin kıvrık olmasını sağlayan bigudiye yer verilmiyor. Kirpiklerin kıvrık olmasını sağlayacak patch adında silikonlar uygulanıyor. Bu silikonlar sayesinde uygulama sonrasında 3-4 ay dolgun göz hatları korunuyor.

Bir Nefes İstanbul Estetik

2002 yılında Mersin Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra estetik ve güzellik alanında isim yapmış kliniklerde Güzellik Uzmanlığı ve bir çok eğitim kurumunda vermiş olduğu eğitimler ile tanınmıştır. Yeni dönemde kurmuş olduğu Bir Nefes İstanbul Estetik & Güzellik'te bu eğitimleri vermeye devam ederek sektörde yer edinmek ve kendini geliştirmek isteyenler için önemli bir fırsat sunmaktadır.

İlgili Aramalar

150.00 TL

Bir Nefes İstanbul Güzellik & Sağlıklı Yaşam Stüdyosu'nun Yorumları

İPEK KİRPİK UYGULAMA
Hem mekan hem Şengül hanım hemde harika bir el emeği. Kesinlikle işinde bir numara olduğunu söyleyebilirim. çok ama çok memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ediyorum.
Bayildim...
Harika kirpiklerim oldu. Tavsiye uzerne gittim. Tek kelime ile bayildim. Islerinde cok profosyoneller. Ortam harika ve kesinlikle tavsiye ederim arkadaslar. Bir de zayiflama programi yapmislar . Geliyorum bekleyin beniii.
pilates icin tek adres .. :)
Mekan olarak cok sicak ve samimi bir ortam.Buraya kilo problemlerim dolayısı ile geldim.Saim Hocam sayesinde pilates ile tanistim.ve kilolarimdan hizli bir sekilde kurtuldum.2 ayda 10 kilo verdim.tabii Saim hocam sayesinde vücudumu tanıyarak ve dogru egzersizler yaparak sıkılaşmış sekilde 15 kilo vermis gibi duruyorum. Sizler ile tanistigim icin cok memnunum.Tesekkur ediyorum.. :) :)
güzelliğin tek adresi
Kalıcı makyaj yaptırdım ve çok çok memnun kaldım sergul hanima tesekkur ederim. çok sıcak, samimi ve gerçekten hijyenik bir ortam.
pilates ve cilt bakım hizmetleri
Fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates başladım Saim hoca ile birebir dersleri ile hem fiziksel hemde ruhsal olarak büyük değişimler yaşarken sergül hanımında ardında yaptığı cilt bakımları ile adeta baştan yaratılmış gibi oldum emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
selam
Kalici makyaj yaptirdim harika oldu kaslarim cok cok memnun kaldim Sergul hanima ozellikle tesekkur ederim guvenerek gidebileceginiz sicacik 've profesyonel bir merkez
SÜPER SÜPER SÜPERRRRR........
Hizmetten oldukça memnun kaldım çok sıcak samımı bir ortam .Fırsattan tekrar yararlanacağım...
HARİKA !!!
Kirpiklerim süper oldu ellerine sağlık çok titiz çalışıyorlar..
BIR NEFES GUZELLIK
Kendimi iyi hissetmek icin aradığım ne varsa burada buldum. Çalışanlar cok samimi ve sıcak. Herkes isinde uzman. Bu arada kalıcı makyaj ustadimiz SERGÜL HANIM sizi seviyoreeeee
 
Muhteşem :)
ipek kirpik için geldim. Daha önce başka yerlerde yaptırmıştım ama hiç bu kadar güzelini yaptıramamıştım.
Kirpiklerim çok kısa olmasına rağmen nasıl bu kadar muhteşem oldu. Ayrıca çok sıcak bir ortam,kesinlikle Nilüfer Hanıma kendinizi emanet edebilirsiniz :) teşekkürler bir nefes istanbul :))
150.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 286 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR