0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

'Kozmik Yaralar' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 46398

Cindy Lue Jonshon’ın yazdığı, farklı konusu, etkileyici sunumu ve Yusuf Akgün ve Miray Beşli Çapa'nın başrolleriyle 'Komzik Yaralar' tiyatro oyunu seyircisi ile buluşuyor!

 

Güneş Sayın ve Çağrı Şensoy’un yönettiği, Kozmik Yaralar; uzay boşluğunda travmaların bir araya getirdiği iki insanı üzerinden ilerleyen hikayesiyle, sizleri çok farklı bir deneyime davet ediyor...

 

Siz de bu önemli oyun için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Kozmik Yaralar

Cindy Lue Jonshon’ın yazdığı Brilliant Traces , Siyah Beyaz ve Renkli prodüksiyonu İle Sahnede .‘Kozmik Yaralar’ Yusuf Akgün ve Miray Beşli Çapa başrolleriyle SahneBeşiktaş’ta izleyicisiyle buluşuyor.


Güneş Sayın ve Çağrı Şensoy’un yönettiği, Miray Beşli ve Yusuf Akgün’ün başrollerini paylaştığı Kozmik Yaralar. Uzay boşluğunda travmaların bir araya getirdiği iki insanı konu alan oyun izleyicisine unutulmaz anlar yaşatıyor. Zeynep Erdem’in dekor ve sahne tasarımını gerçekleştirdiği oyunun, ışık tasarımı Emir Uğurçağ’a ait.


İki kozmik yaralının kaçış öyküleri üzerinden anlatılan oyunda biri kendini toplumdan soyutlayan, diğeri de kozmik yarasına yokmuş gibi davranarak yaşayan iki farklı insanın perspektifinden aktarılıyor.


‘Aslında kanama durmuştur, yara aktif değildir. Yani öyle bakarken içinizin kalkacağı türden değil. Ama öyle bir haldedir ki, yanma, irin, ince sızı, sürekli kaşınıp duran, incecik yara kabuğunun altında, bütün potansiyelleri ile yaşamaya devam eder, kanamanın pusuda olduğunu bilirsin.’


Sibirya’da bir ahırda karşı karşıya gelen bu iki insan bütün yaralarını açıkça görüyor. Aynı kıtanın iki ayrı ucundan, iki yaralı insan Harry ve Rossanna yaralarından saklanmak için tesadüfen buluştukları bir odada da hiçliğin ortasında bütün yaralarını görüyorlar.


“Vücudumun her yeri yara izleriyle dolu. Yüzlerce! Vücudumun her yanını yıldızlar sarmış gibi.” O zaman kozmik yara izleri hayatın ışığıyla buluşur. Ve belki iyileşir bile.’

GERÇEK FİYAT 67.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 32.00 TL
35.00 TL
35.00 TL
GERÇEK FİYAT 67.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 32.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 57 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (46398) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Mayıs 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.