Bu Fırsat Kaçtı :(

SaloonS Güzellik & Solarium, Kozyatağı'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Kış Aylarında da Esmerliğinizi Koruyun! Kozyatağı SaloonS Solaryum'da 100 Dakikalık Solaryum Paketi 140 TL Yerine Sadece 34.90 TL

Fırsat Numarası: 1056

SaloonS Solaryum Hakkında:

Markalaştırdığımız güzellik anlayışını sizlere daha iyi sunmak için yaratıcılığımız ve imaj profesyonelliğimizle hizmetinizdeyiz.

Kozyatağı SaloonS Solaryum, Yaşam kaynağımız güneş artık size eskisinden daha yakın. Güneşli bir havada kendinizi ne kadar mutlu, canlı ve dinamik hissettiğinizin farkında mısınız? Uzun kıştan sonra baharın gelişini müjdeleyen güneş ile insanın içi içine sığmaz, mutlu ve pozitif enerjili olur. Şimdi solaryum ile güneşi beklemek zorunda değilsiniz. 
Solaryum, son zamanlarda oldukça fazla ilgi gören, sağlık ve estetik ile yakından ilgili bir konudur. Bronz bir tenin kişiyi ne kadar canlı, dinamik ve güzel gösterdiği bir gerçektir.

 

Solaryum Nedir?
Solaryum makineleri, güneş ışığının insanlar üzerindeki, sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmiş makinelerdir. Güneş ışınları; görünebilen orta dalga boyundaki gün ışığı , görünmeyen enfaruj ve ultraviyole ışınlarının bileşiminden oluşmaktadır. Ultraviyole ışınlar üçe ayrılmaktadır. UV-A , UV-B ve UV-C . İnsan için zararlı olan UV-C ışınları ozon tabakası tarafından filtre edilmektedir. UV-B ışınları ciltte yeni renk pigmentleri oluşumunu sağlarken, UVA ışınları cildin koruma mekanizmasını harekete geçirerek bu pigmentlerin aktive olmasını ve bronzlaşmayı sağlıyor. İşte solaryum da aynı biyolojik mekanizmayı harekete geçiriyor. Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı efektlere sahiptir. Tek fark, solaryum da ışınların optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre edilmiş olmasıdır.

 

Güneş ışınları ile solaryum ışınları arasındaki fark nedir?

Güneş ışığı stratosfer ile atmosferden geçerek dünyaya ulaşır. Ozon tabakası en zararlı UV ışınları filtre eder. UV-C ve bazı UV-B ışınları filtre edilirken UV-A ışınları aynı kalır. Güneş ışınının etkisi mevsimlere, yöresel sıcaklıklara, hava kirliliğine, kumsal, yağmur, kar durumlarına göre günden güne değişir. Solaryum cihazları insanlar tarafından yapıldığı için; ışınlar insan sağlığına en uygun şekilde kombine filtre edilmiştir ve ten tipine göre ayarlanabilir. Solaryum cihazları güneşin aşırı ve zararlı ışınlarına maruz kalmaksızın güneşin yararlı etkilerinden faydalanmak isteyenler için kuvvetli bir alternatiftir.

 

Solaryuma girmeden önce duş yapılır mı?

Solaryuma girmeden önce yapılan duş ve solaryuma özel pealing jelleri kullanımı bronzlaşma öncesi iyi birer hazırlıktırlar. Ölü deri hücreleri atılır, gözenekler açılır. Seanstan sonra duş yapmak da tavsiye edilir.

GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 105.10 TL
34.90 TL
SaloonS Güzellik & Solarium, Kozyatağı'nın Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
ÇOk ilgili ve kibarlar.. Kesinlikle gitmelisiniz.Özellikle Aygün Bey bu işte bir numara
Çok güleryüzlü ve eğlenceli bir ekibi var. Saçımı kestırdım. Cok memnun kaldım
Çok memnun kaldım herkez çok güleryüzlü Aygün bey saçta konusunda gayet profesyonel
Yıllardır beğenerek gittiğim bir kuaför ilgili ve guleryuzlu hizmet.
Kesim boya fön bakım paketi aldım..memnun kaldım teşekkürler
güler yüzlü kaliteli personel, kaliteli ürünler, hızlı hizmet, gelin başımı da burada yaptırdım, her hizmeti yüz güldürüyor..
Temiz Ve ekip koordineli ..saçlarımda gayet güzel oldu Teşekkür ederim
Bugün saç kesimi için gittim. Temiz, ilgili ve gayet güzel saç kesimi. Tam puan
Harika bir hizmet aldım. Çok profesyonel bir ekip ellerine emeklerine sağlık ♥️
İpek kirpik ve manikür-pedikür uygulaması yaptırdım. İki işlemden de çok memnun kaldım, çalışanlar çok ilgililer. Tavsiye ederim...
34.90 TL
GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 105.10 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2372 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1056) vermeyi unutmayınız.
  • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Mart 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Rezervasyon gereklidir.
  • Rezervasyonunuzu 0216 372 45 78 no'lu telefon numarasından yaptırabilirsiniz.
  • Fırsatı satın aldıktan sonra 1 ay içinde size özel solaryum kartınızı almanız gerekmektedir. Kartınızı aldıktan sonra kalan dakikalarınızı 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz.
  • Fırsat haftanın her günü geçerlidir.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Tatil Fırsatları