Taksim Dencity Hotel Best Spa'da 40 & 50 Dakikalık Relax, Bali, Aromaterapi ve İsveç Masajları 1 veya 2 Kişilik Seçenekleri İle

Fırsat Numarası: 23958
Taksim Dencity Hotel Best Spa'da 40 & 50 Dakikalık Relax, Bali, Aromaterapi ve İsveç Masajları 1 veya 2 Kişilik Seçenekleri İle Taksim Dencity Hotel Best Spa'da 40 & 50 Dakikalık Relax, Bali, Aromaterapi ve İsveç Masajları 1 veya 2 Kişilik Seçenekleri İle Taksim Dencity Hotel Best Spa'da 40 & 50 Dakikalık Relax, Bali, Aromaterapi ve İsveç Masajları 1 veya 2 Kişilik Seçenekleri İle Taksim Dencity Hotel Best Spa'da 40 & 50 Dakikalık Relax, Bali, Aromaterapi ve İsveç Masajları 1 veya 2 Kişilik Seçenekleri İle Taksim Dencity Hotel Best Spa'da 40 & 50 Dakikalık Relax, Bali, Aromaterapi ve İsveç Masajları 1 veya 2 Kişilik Seçenekleri İle

Seçenekler

Üzerinize yapışan yorgunluktan kurtulmanın zamanı gelmedi mi?

Bu tempo, günlük koşuşturmalar, iş, stres bedeninizi yeterince yoruyor...

Uzman ellerde bir rahatlama ve şifaya var mısınız?

Dencity Hotel Best Spa'da birbirinden özel masajlar sizleri bekliyor...

Sakın kaçırmayın!

Relax Masajı

Rahatlatıcı, dinlendirici, gevşetici bir masajdır. Yavaş ve fazla baskı uygulamadan tüm vücuda yapılır. Günün stresini azaltır, uyumayı kolaylaştırır. Endorfin salgılatır, kan dolaşımını hızlandırır, vücuttaki ağrıları azaltır, dinlendirme özelliğine sahiptir.

Bali Masajı

Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu'nun holistik felsefesini hissedeceksiniz. Geleneksel Bali masajı, vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırmak için uygulanır ve vucuda derin bir rahatlama getirir. Orta şiddetteki darbelerle ve baskı noktalarıyla orta bir basınç kullanılarak adele tabakalarının altına ulaşılır. Bu masaj enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegresyonunu iyileştirmeye yardımcı olur. Geleneksel Bali Masajı haftada 3 kez önerilir. Bu masaj vücudumuzdan toksinleri ve atıkları temizleyen lenf sistemine doğru kan akışını hızlandırır.

İsveç Masajı

İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Ters etki yaratabileceği ya da müşterinin dokunulmasını istemediği alanlar dışındaki yerlere bütünsel bir vücut masajı uygulanır. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır. 

Aroma Terapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %70
KAZANCINIZ 125.00 TL
55.00 TL

Best Spa, Dencity Hotel'in Yorumları

 
Eşimle birlikte aldığımız hizmetten memnun kaldık. Otel konum olarak ilginç bir yer de olsa da masaj ve hijyen konusunda oldukça başarılı.
 
Gayet temiz bir spa merkezi. Çalışanlar da bir o kadar Güler yüzlü :) biz çok memnun kaldık:)
 
Çok güzel
Çok memnun kaldım. Daha önce de gelmiştim, güzel hizmet güler yüzlü insanlar, masörler de çoğu yerden daha iyi. Çok rahat, duş -sauna ortam. Çalışanlar ilgili.
 
Spa deneyimi hakkını veriyor
Çok güzeldi herşey tek sorun lokasyon bulabilmek için çok dolandık
 
güler yüzlü ve çok misafirperver çalışanları var günün sitresinden kurtulmak için hoş bir ortam
 
oldukça ilgililer ve fiyatı 3 yıl önceki fiyatla aynı.
 
Masaj için müthiş ve tavsiye ederim çalışanları ve spa sahibi gayet ilgililer
 
Ilgi ve alakaları çok iyiydi. Gayet memnun kaldık.
 
Güler yüzlü hizmet, yardımcı personel ve işinin ehli masörler. Sauna, hamam,buhar odası ve paket dahilinde aldığımız masaj fiyat hizmet açısından beklenilenin çok üstündeydi.Yine gidilir.
 
hizmetten gerçekten memnun kaldım. Fiyat son derece uygun. herkese tavsiye ederim.
55.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %70
KAZANCINIZ 125.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1116 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Hamam, sauna, buhar, şok duş ve dinlenme alanı kullanıma dahildir.
  • Soğuk sıcak içecekler ve meyve ikramı mevcuttur.
  • Özel günlerde geçerli değildir.
MEKANLAR