Bu Fırsat Kaçtı :(

Bu Fırsatla Güzelliğinizi ve Kendinizi Şımartacaksınız! Yaşar Çakmaz Saç Tasarım'da Loreal Matrix Ürünleri İle Komple Boya ve Saç Bakımını Kapsayan Bakım Paketi 145 TL Yerine 39.90 TL!

Fırsat Numarası: 3882

Bakım Paketi

Komple boya

Saç bakımı

Manikür

El bakım peelingi

Kaş boyası

Kaş dizaynı

%100 dogal kaş-kirpik bakımı

 

Manikür:

Hayatımızda en çok kullandığımız vücut bölgelerimizden olan el ve ayaklarımızın aktif şekilde dış dünya ile etkileşim içerisinde olması, onların zaman içinde bakıma ihtiyaç duyarak hasarlı hale gelmelerine sebep olabilmektedir. Bugün kendimizi elsiz ve ayaksız olarak düşündüğümüzde işin içinden çıkamayız. İşte bu denli önemli olan bu uzuvlarımızın daha sağlıklı ve bakımlı olarak bize fayda sağlayabilmeleri için de çeşitli faaliyetleri onlardan esirgemememiz gerekir. Düzenli olarak yapacağımız el ve ayak bakımları ile ileride çeşitli yaralara veya diğer acılara sebep olmaları ile yaşam kalitemizin düşmesine izin vermememiz gerekir. Bu yapacağımız işlemler kimi zaman basit olarak kendi evimizde çeşitli kremler veya diğer malzemeler yardımıyla, kimi zaman da profesyonel kişiler tarafından daha komple bir bakım işlemleri şeklinde yapılabilir.

 

Saç Bakımı:
Çoğumuz kış aylarında sadece ellerimiz ve yüzümüzün soğuktan etkilendiğini düşünür ve kurumasını, soğuktan etkilenmesini engellemek için bütün bakım kürlerini uygularız. Peki, saçlarımızın da en az cildimiz kadar soğuktan etkilendiğini biliyor muydunuz? Evet, kuru ve soğuk kış ayları saçlar için çok zararlıdır. Kış aylarında sıcak iç mekanlar ve soğuk dış mekanlardan dolayı saçlar kolaylıkla kuruyabilir. Ve en az cilt bakımınız kadar saçlarınızı da kış ayının kurutucu soğuğundan korumalısınız. Sizi Yaşar Çakmaz Kuaförün profesyonel ellerine bırakıyoruz. Saçlarınızı şımartan bakım sonrası yeni bir renk stilinize çok şey katacak!


Kaş Dizaynı & Boyama:
Kaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Kaş dizaynı düzgün yapılmadığında kişiyi sinirli ve üzgün gösterir. 
Kaşlarımız bakışlarımıza anlam veriyor, gözlerimizin güzelliğini tam anlamıyla ortaya çıkarıyor. Doğal, güzel ve yüzüyle uyumlu kaşlara sahip olmak isteyen herkes aşağıdakileri uygulayabilir. 
20’li yaşlar Sadeliği seçin… Değişimlerin, yeniliklerin, ama aynı zamanda akla her gelenin yapıldığı yaşlar, 20'li yaşlar… Oysa makyaj uzmanları genç yüzlerin mümkün olduğunca doğal kaşlara sahip olması gerektiği konusunda ısrarcı. 
30’lu yaşlar Eski hatalara yeni çözümler İncecik, oyuk, kalkık… Denemediğiniz stil kalmadı; şimdi kaşlarınızın böyle asi olması o kadar normal ki. 
Örneğin alnı dar olanlar kaşlarını alta, yani gözlerine yakın şekilde kalınlaştırabilir. Alnı fazla açık olanlarsa tam aksini yapabilir. 
Gözlerinin fazla yakın olduğunu düşünenler kaşlarının arasını açarak bu kusurlarını gizlemeye çalışırken, gözlerinin arasının fazla açık olduğunu düşünenler kaşların arasını mümkün olduğunca yakın bırakabilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 145.00 TL
İNDİRİM %73
KAZANCINIZ 105.1 TL
39.90 TL
39.90 TL
GERÇEK FİYAT 145.00 TL
İNDİRİM %73
KAZANCINIZ 105.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (3882) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Mayıs 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR