Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Geldik yılın en güzel en huzurlu zamanına! Bizi o eski, bir türlü unutamadığımız, düşündüğümüzde sıcacık pide kokusunu burnumuzda duyduğumuz, herkesin yine yeniden kardeş olduğu, birbirine saygı duyduğu, ruhları titreten Ramazan ayındayız! Ruhumuzun, bedenimizin dinlendiği, empatinin ne demek olduğunu anladığımız muhteşem bir ay, adı üstünde 11 ayın sultanı Ramazan!

Akşama doğru kurulan muazzam sofraların telaşı, iftara beklenen misafirlere özenle ilmek ilmek hazırlanan sofralar, çocukların heyecanla beklediği sonu gelmez pide kuyrukları, iftar sonrası yapılan sevgi dolu sohbetler, edilen bereket ve şükür duaları hepsi ama hepsi bu ayın geleneksel ritüelleri. Sanki dünyadaki tüm anlaşmazlıklar o iftar sofrasına oturup birlikte ezan sesini beklerken sona eriyor gibi olmuyor mu sizce de?

Ramazan-ı Şerif gönüllerin sultanı işte, her yıl bizi birbirimize bağlayan muhterem bir ay.

Yine yılın en sevdiğimiz zamanında buluştuk sizlerle. İftar sofralarınızı şenlendirmek adına, yorgunluğunuzu bir kenara bırakıp yalnızca bu keyfi sürmeniz adına yanınızdayız. Dilerseniz dostlarınızla, dilerseniz ailenizle, arkadaşlarınızla hatta belki iş arkadaşlarınızla kocaman bir gönül sofrasında iftar keyfi yapmak isterseniz diye, sizlere Ramazan akşamlarının tadı en güzel nerede çıkar, en zengin iftar sofraları nerede kurulur onu göstereceğiz!

Üsküdar'da Kız Kulesi'ne nazır olsun mu istersiniz? Salacak sahilinde püfür püfür esen rüzgar eşliğinde mi yoksa? Kaliteli bir otelin şık atmosferinde mi olsun iftarınız veya salaş bir cafe'de keyifli sohbetler eşliğinde mi açmak istersiniz orucunuzu? Belki de yemyeşil bir bahçede, doğa ile iç içe bir iftar sofrası hayal ediyorsunuz. Herkesin gönlüne göre bir akşam yaşaması için her çeşit mekan ile anlaştık bu yıl da!

Anadolu Yakası'nda iftar keyfini nerede sürmek isterseniz, indirimlerimiz ile bizler de yanınızdayız! Deniz manzaralı, boğaz manzaralı, doğa ile iç içe iftar keyfinin o yakadaki indirimleri tabi ki bizden sorulur! 

Sizler oruçlarınızı açıp, dualarınızı ederken yediğiniz iftar yemeğinin lezzetinde bizim de bir tuzumuz olsun diye yanınızdayız! Ramazan'ın saflığı ve temizliği ruhunuzdan eksik olmasın. Nice hayırlı Ramazanlar dileriz! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları