Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Müziği hissedip, ritimlerde kaybolanlar için, yurtiçinde ve dışında kendine has tarzı ve sesiyle ses getiren Sena Şener konseri dinlememek olmaz! Farklı ve özel bir müzik tadımı için Sena Şener'in konser programını inceledik ve uygun fiyatlı biletlerini sizler için hazırladık. Çocuk yaşlarda başladığı müzik serüveni ile Sena Şener sizi müziğin başka bir evrenine taşıyacak.

Sena Şener kimdir?
Müzisyen bir babanın kızı olan Sena Şener, henüz daha 9 yaşındayken gitarını çalmaya ve şarkılar söylemeye başlamıştır. Müziğin içinde çocuk yaşta ilerlerken sürekli yeni tarzlar ve seslerle tanışmasıyla, kendi tarzını ve müziğini de zaman içinde keşfetmiştir. Bu sayede 11 yaşında ilk İngilizce şarkısını yazmıştır. 15 yaşına geldiğinde keşfettiği müzik paylaşım platformlarıyla insanlarla kendi şarkılarını paylaşmaya başlamış, Self Control isimli parçasıyla hem Türkiye'de hem de İngiltere'de büyük bir ilgi görmüştür. Bu şarkı ile adından söz ettiren Şener, sonrasında Mahmut Orhan ile birlikte yayınladığı Feel isimli şarkısı ile tekrar sevenleri ile karşılaşmış ve Yunanistan, Bulgaristan, Lübnan ve Romanya’da bir numarada yer almayı başarmıştır. Feel şarkısı 12 Nisan 2016 yılında Youtube sitesine yayınlanmış ve 300 milyona yakın izlenme rekoru kırmıştır. Tekli şarkı kayıtları ile bir çok müzik paylaşım kanalında dinleyebildiğimiz Sena Şener, müzik hayatına hızlı ve emin adımlarla devam ediyor. Birbirinden güzel şarkılarıyla Sena Şener'in dünyayı salladığı konserlerini cebinizi düşünen fiyatlarla izleyin ve bu müzik ziyafetini kaçırmayın!

Kendi tarzını ve enerjisini sevenleri ile her fırsatta paylaşan Sena Şener, hepimizin tekrar tekrar dinlediği, Bak Bana, Sevmemeliyiz, Ona, Dostum Değil Uykular ve daha bir çok şarkısıyla; IF Performance, Sanat Performance ve Trump Gösteri Merkezi gibi kaliteli mekanlarda sevenlerine muhteşem anlar yaşatıyor. Konserlerinde müziğin ve eğlencenin ön planda olduğu Sena Şener şarkılarıyla, hem duygulanacak, hem eğlenecek, hem hüzünlenecek, hem de keyif dolu anlar geçireceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte katılacağınız uygun fiyatlı Sena Şener konserinde unutulmaz anılar sizi bekliyor olacak!

Türk müziğinin son dönemdeki en önemli seslerinden olan, hayatını müziğin ışıklı yolunda kat eden Sena Şener'in konserlerini iple çeken sizler için hazırladığımız bu listeyi hemen inceleyin ve bu müzik şölenininde siz de yerinizi alın!

İyi eğlenceler!
Kapat
devamı...