0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Dr. Estehouse

152 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Irem

Şükran

Yesim

Büşra

Nilay

Hulya

Fulya

Abdullah

Nalan

Yükra

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
korkarak gittiğim mekandan çok memnun ayrıldım hayatımda hiç botoks yaptırmamıştım ve ben birazda deneme amaçlı internetten aldım fiyatı az diye yapılan botoksun kalitesinden şüpheliydim.ama Taha bey çok ilgiliydi istediğim şekli verdi ilk 10 gün ödem yaptı sanırım biraz pişman bile oldum ama sonraki günlerde hatlar yerine oturdu şuan 3 ayı geçti hala memnunum ve tekrardan yaptırmayı düşünüyorum aynı merkeze..tavsiye ederim..
botoxumu oldum.süper eller orjinal botoxla birleşince tabiki memnun kalınır
150 tl ye olsa olsa çin botoxu olur,bir haftada olsa bana yeter diye gittiğim klinikte boool sertifikalı,ilgili,bilgili iğnesini nereye batırırsa ifadenin ne şekil alacağını bilen işinin ehli op.d.r.taha beyi tanıma fırsatı buldum.vee botox şişesini gördüm orjinal amerikan botox'u.şişeyi ve d.r. görünce hiçbirşeyi beğenmeyen annemde hemen botox'unu oldu.bu paraya bu işlem çok zor bulunur.(nişantaşında geçen sene 200euroya yaptırdığım botox 3günde puuf olmuştu)herkese tavsiye ederim.çok memnun kaldık.
Cilt bakımı için gitmiştim.Çok kaliteli ürünler kullandılar. Çok memnun kaldım. Her türlü işlem için güvenebileceğim nadide bir mekan.
 
Kapıdan girildiği andan itibaren güleryüzleri, yapılan işlemlerin kalitesi oldukça memnuniyet vericiydi.
botox fırsatı
Gayet güzel,herkeze tavsiye ederim!