0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu

Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu
Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu
2
Puan: 2/5 (Toplam 4 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
35 kişi takip ediyor. Tümü »

Sercan

Sümbül

Ediz

Derya

Aslınur Erinç

Bahar

Zuhuratbaba Ataköy 4. Kısım Sonu
Bakırköy, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

  Mekan hakkında yorum yaz (5 Yorum)

  Puan Ver:
 • Hijyen sıfır,soyunma odaları soğuk,ilgilenen görevli yok
 • Soyunma odalarının ve genel olarak ısınma prpbleminin cözülmesi gerekiypr.teknik olarak eksiklikler var.soyunma odalarında dolapların kilitlenmemesi de cok ilginc ve sacma!!
 • Misafirhanelerine bir bakim yapsalar cogu bransin deplasmanda istanbul sartlarinda konaklayacagi uygun bir yer haline gelir.
 • sağlık ve hijyen problemi
  Merhabalar.
  Yaklaşık 6 aydan beri 6 yaşındaki kızımı bu havuza gönderiyorum.yalnız son zamanlarada yeterince temizil kurallarına özen gösterilmediğini fark ettim.tuvaletler inanılmaz pis ve kokuyor. havuz kenarı çok kirli -özellikle giderler-Duşlar çok eski ve pis perdelerle ayrılmış.Yer fayans karoları kırık -hatta geçenlerde bir çocuğumuzun ayağı kesildi-Havuzlarda olmazsa olmaz ayak için hijyen sağlayan ilaçlı su havuzu yok.Duş alınmadan havuza giriliyor.Bitip tükenmeyen bir tadilat hengamesi,dağınıklık,karışıklık,kapı geçişleri düzensiz.......ve daha neler neler.Bunun üstüne birde kızım ADONE virüsü kaptı.Geceler boyu acillerde serum yedik.Yüzme grubundaki yaklaşık 5-6 arkadaşı ve tabii ki ebeveynleride -SALGIN OLDUĞU İÇİN-aynı dertten muzdarip.Gerekli önemin gösterilmesini rica ederim.
 • Merhabalar,
  Sonuçta burası bir sosyal tesis.Sosyal tesislerin belli standartları vardır.Çok lüks bir ortam beklenemez.En önemli şeylerden biri hijyendir.Bu konuda ise tam bir eksik puan alıyor.Soyunma odaları özellikle wc alanı tam bir facia.Sanki temizlik görevlileri tam temizleyecekken kaçmışlar gibi herşey ortada.Evimin yakınlığından dolayı
  çok kullanma imkanım olmadı ama zorunda kaldığınızda da çok sıkıntı yaratıyor.Bunun dışında yüzmeyi sevenler için ideal ölçüler.Çok kalabalık olmaması da bir diğer iyi yanı.Ama bunun dışında bayağa bir özene ihtiyacı var.Düzene ve tertibe.Herşey terk edilmiş gibi duruyor çünkü.Hizmet kalitesi artırmak için bayağa çalışması gerekli.
  Umarım bunlar düzeltilir ve tekrar aynı fiyat aralıklarında bu fırsattan yararlanırız.

  İyi çalışmalar.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu Hakkında

Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu'nun yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu'yu takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.