Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Sadece Marmara bölgesinin değil tüm Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul, mavi ve yeşilin bir araya geldiği bir konum olarak doğal güzelliğini sergiliyor. Çoğu semtinin denizle bağlantısı bulunan İstanbul; deniz havası alarak boğazda yemek yemek isteyen ya da tekne turu ile huzur bulmak isteyenlerin öncelikli adresi oluyor. Günübirlik tur ile yapılan deniz gezileri, ada gezileri İstanbul’da yaşayanların ve farklı şehir ya da ülkeden gelen gezginlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ramazan ayında ise deniz manzaralı iftar keyfinin yeri İstanbul’da bambaşka bir boyut kazanıyor. Ay boyunca deniz manzaralı iftar mekanlarında düzenlenen etkinlikler, şehrin dokusuyla birleşiyor ve size sadece iftar yemeğinin tadına varmak kalıyor.

İstanbul’da deniz manzaralı restoranlar nerede?

Özellikle boğaz manzarasıyla kendisine hayran bırakan bir şehir olan İstanbul’da bu manzaraya karşı yemek yemek ve çeşitli etkinliklere katılmak kesinlikle yapılması gerekenlerin başında geliyor. Ramazan’da ise deniz manzaralı iftar menülerini tercih ettiğinizde size sadece denizin keyfini leziz yemekler, fasıl ve eğlencelerle çıkarmak kalıyor. Üsküdar, Beşiktaş, Sarıyer ve Beykoz deniz manzaralı iftar mekanlarının İstanbul’daki en önemli merkezleri arasında yer alıyor. Üsküdar’da Kız Kulesi manzaralı, Beşiktaş’ta ise boğaz manzaralı bir iftar rezervasyonu yaptırarak deniz manzaralı iftar yemeğinizin tadına varabilirsiniz.

Deniz manzaralı iftar fiyatları

Tüm dünyanın kıskandığı güzellikteki manzarası ve mutfağıyla hizmet veren restoranlarda iftar yemeği yemek artık sanılanın aksine çok pahalı aktiviteler olmaktan çıkıyor. Üç tarafı denizle kaplı benzersiz mimarisiyle İstanbul manzarasında iftar menüsü tercih ederek hem kendinize hem de sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Damak tadınıza ve mekan zevkinize en uygun deniz manzaralı iftar fırsatlarını hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları