0 (850) 333 03 23

Çömlekçi Hasan Usta Cafe Resto

Göksu Mah. Göksu Cad. No: 9 Anadolu Hisarı
Beykoz / İstanbul

4
Puan: 4/5 (Toplam 12 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

55 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Ersagun

Dilek

Aysel

Turgay

Ferhat

Mehmet

Günay

Mehmet

Murat

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
İftar için rezervasyon yaptırdım
Annemler çok memnun kalmışlar;)
 
12 Mayıs Pazar günü eşim ve iki çocuğumla birlikte İstanbul'un kalabalığından uzak yeşilin arasında bir nehir kıyısında iftar yapmak istedik ve bu fikrimizi 2 saat içinde aksiyona dönüştürdük. İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'den Göksu da bulunan Çömlekçi Hasan Usta'ya ulaşmamız sadece yarım sat sürdü. Gerek iftar menüsü gerek restoranın konumu ve atmosferi gerekse personelinin nezaketi ile tam bir takdir aldı bizden. Ürün kalitesi ve fiyat dengesi göz önünde bulundurulduğunda da son derece ekonomik bir yemek oldu bizim için. Hijyen ve ürün servisindeki zamanlama için de teşekkür ediyorum. Genellikle iftar programı sunan restoranlarda alışık olduğunuz aksaklıklar, soğumuş yemekler bu mekanda göremeyeceğiniz bir şey. teşekkürler.
 
Mekan güzel ama
Mekan cok güzel hizmet iligi alaka cok iyi kahvaltı için cok güzel Bi mekan ama vale lerin araç tecrübesi yok makarna gelmeden aracımı yıkadım geldim ama mekandan cıktım yakıt almak için durdugumda arka stop lambası kırılmış haldeydi araç bölümüne birazdaha ilgi olursa cok iyi olur
Mekan cok güzel herkese tavsiye ederim...
 
Harika
Tam anlamıyla Harika.Personeli,servis hızı,ürün çeşitliliği ve tabi ki bulunduğu yer itibariyle herşey çok güzeldi.Tekrar tekrar gidilesi bir yer.