On bir ayın sultanı geldi. Gönülleri mest eden lezzetleri, huzur veren sohbetleri de beraberinde getirdi. Ramazan ruhunu en güzel şekilde yaşayacağınız lezzet durakları, sevdiklerinizle birlikte, yapılacak etkinliklerde, manzarasında ve sohbetinde huzur bulacağınız uygun fiyatlı avrupa yakası iftar mekanlarını sizler için seçtik. Seçtiğimiz özel kampanyalardaki Ramazan sohbetleri, lezzetleri ve huzuru sizleri bekliyor!

Sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı iftar fırsatları ile sofranız bereketli, manzaranız şahane, gönlünüz huzurla dolacak!

Ramazan güzelliklerini yaşayacağınız 150'nin üzerinde avrupa yakası iftar kampanyamız arasından seçeceğiniz; Aşiyan Organizasyon, Helios Marmara Yatçılık, Joy Tekne, Lüfer TekneleriBelyaka Gezi Teknesi, Bosphorus Organization, İncisu gibi birbirinden güzel  teknede iftar kampanyaları ile İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzelliklerini keşfederek, gün batımının ardından açacağınız orucunuz ile lezzet ve huzur yolculuğu yapacaksınız, aynı zamanda teknelerimizdeki Ramazana özel tasavvuf dinletisi, semazen gösterileri ile de özel anlar geçireceksiniz...

İstanbu'un eşsiz güzelliklerini ve Ramazan atmosferini de sofranızda göreceğiniz lezzet duraklarımız arasında; Sultanahmet Matbah Restaurant, Şiva Restaurant, Fatih Şerbethane, Süleymaniye Şehr-i Saadet, Kubbe-i Aşk, Seyr-i Cihan gibi muhteşem mekanların yanı sıra, Eyüp, Şişli, Bakırköy, Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer, Güngören, Bayrampaşa, Bağcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Silivri gibi, şehrin her bir yanında, sizin için kurulu iftar sofraları, avrupa yakası iftar seçeneklerimizin içinde bulacaksınız...

Uygun fiyatlı iftar seçeneklerimiz arasında otelde iftar yapmak isteyen, usta şeflerin ellerinden gelen zengin iftar menüleri ile sofrasını şölen yerine çevirmek ve 5 yıldızlı iftar kalitesini keşfetmek isteyenleri de unutmadık! Sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı ve zengin iftar kampanyalarımızda; Le Méridien Istanbul Etiler, Ortaköy Radisson Blu Bosphorus, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Metropolitan Hotels Bosphorus, Elite World Business Hotel, Gezi Hotel Bosphorus, Beyoğlu Ramada Hotel, DoubleTree by Hilton Sirkeci gibi, ve daha bir çok eşsiz uygun fiyatlı ve kaliteli iftar seçeneklerini bulacaksınız.

On bir ayın sultanı için, sultanlara layık iftar sofralarında buluşmak için acele edin!

Ramazan sofralarının ve sohbetlerinin en güzellerini yaşayacağınız, Ramazan etkinlikleri ile eğlenceyi ve huzuru bulacağınız uygun fiyatlı avrupa yakası iftar seçeneklerimizi hemen inceleyin ve rezervasyonunuzu yapın! 

Hayırlı Ramazanlar!
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları